Opera 12.12: operatyvus naršyklės klaidų pataisymas


Norvegų kompanija Opera Software operatyviai „užlopė“ spragas naršyklės saugumo sistemoje. Pastaroji, kaip žinia, gali būti naudojama tokiose operacinėse sistemose, kaip Windows, Mac OS X ir Linux (taip pat FeeBSD).

opera-browser-12-screen

Vienas iš pažeidžiamumų atverdavo piktavaliams galimybę nuotoliniu būdu aktyvuoti kenkėjišką kodą specialiai sukurtų GIF formato paveikslėlių dėka, kita klaida leisdavo keisti adresų eilutės turinį. Trečiasis pažeidžiamumas susijęs tik su UNIX sistemai skirta Opera versija – pastaroji leisdavo atskleisti vartotojų privačius duomenis.

Kartu buvo atlikta eilė bendro pobūdžio patobulinimų. Kūrėjų teigimu, buvo atlikta keletas korekcijų, kurios padidino naršyklės darbo stabilumą; pašalintos klaidos, kurios lemdavo vartotojo grafinės sąsajos iškraipymus naršyklei startuojant, jei prieš tai Opera buvo uždaryta, dirbant pilno ekrano režimu.

Galiausiai galima paminėti ir atsiradusį punktą „Delete settings and data for all extensions” (visų įdiegtų naršyklės priedų nustatymų ir duomenų pašalinimas), kuris prieinamas skyriuje „Settings -> Delete private data“. Šis meniu skyrius taip pat šiek tiek vizualiai perdarytas, kad juo būtų patogiau naudotis.

  • Atsisiųsti naršyklę Opera iš oficialaus puslapio: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos