Operacinių sistemų pasiskirstymas: Goldman Sachs prognozė


Goldman Sachs analitikų padalinys pristatė savo versiją, kaip ji mato situacijų įvairiems vartotojų elektronikos įrenginiams skirtų operacinių sistemų rinkoje. Buvo atsižvelgta stacionarių ir nešiojamų kompiuterių, planšečių, išmaniųjų telefonų ir kt. panašių įrenginių segmentus.

operating-systems-market-share-till-2016

Žvelgiant į tokį grafiką, kažkaip gėda būtų eilinį kartą apkaltinti kompaniją Microsoft monopolizavus rinką. Be jokios abejonės, asmeninių kompiuterių rinkoje programinės įrangos giganto iš Redmondo pozicijos ir toliau išlieka stiprios, tačiau daugelis šiuolaikinių vartotojų daug daugiau laiko praleidžia pramogaudami su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais. Ir būtent čia Android pozicijos, kaip rodo Goldman Sachs analitikų prognozės, išliks stiprios dar artimiausius keletą metų.

Antra vertus, kompanijai Microsoft taip pat žadamos neblogos dienos, kadangi turėtų didėti mobilios operacinės sistemos Windows Phone rinkos dalis, nors reikia turėti omenyje, kad teks kovoti ne tik su Google, bet ir Apple. Ką gi, pažiūrėsime, kiek tokios prognozės bus teisingos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos