Planšečių su operacine sistema Windows pardavimai – labai prasti


Viską žinantis taivaniečių tinklalapis Digitimes praneša, jog dėl didelės kainos ir neišvystytos programinės įrangos ekosistemos planšetiniai kompiuteriai su operacine sistema Windows 8 ir Windows RT parduodami labai prastai, ypač lyginant su Android produktais.

Microsoft pagaliau pripažino tai, kas jau buvo akivaizdu prieš tai (Digital Trends nuotrauka)

Kartais kainos skirtumas siekia du kartus: jei planšetiniai kompiuteriai su keturių branduolių procesoriumi nVidia Tegra 3 ir operacine sistema Android paprastai patenka į $275-415 kainos diapazoną (konkrečių modelių šaltinis nemini, tačiau kaip žinome, Google Nexus 7 galima įsigyti ir už $199), tai už analogą su operacine sistema Windows teks atiduoti apie $685. Turbūt nereikia net konvertuoti į litus, kad suprastume, kas vartotojui naudingiau. O jei dar prie didelės kainos pridėtume mažą prieinamų aplikacijų skaičių, pasirinkimas akivaizdus.

Šaltiniai taip pat priduria, kad eilė operacinės sistemos Windows 8 trūkumų neigiamai įtakos ir planšetinių kompiuterių Surface Pro pardavimus. Šias planšetes, tik jau su Intel procesoriais, kompanija Microsoft ketina pradėti pardavinėti 2013 m. sausio mėnesį, o jie kainuos netgi brangiau, nei sprendimai su ARM procesoriais bei Windows RT. Akivaizdu, kad tiksline auditorija taps ne paprasti vartotojai, o verslo segmentas, kuriems kaina yra mažiau svarbi.

Vienas komentaras

  1. Karvė parašė:

    „eilė operacinės sistemos Windows 8 trūkumų“ – įdomu kokie jau tie trūkumai Surface Pro bus? Dauguma tik žliumbia, kad OS dizainas orientuotas į touchscreeno vartotojus, bet Surface jis ir bus.


Kitos kategorijos naujienos