PQI nutrauks operatyvios atminties gamybą 2013 m.


Nuo kitų metų tokios PQI produkcijos daugiau nebepamatysime

Šių metų lapkričio mėnesio pabaigoje Taivano kompanija PQI pranešė, kad per artimiausius trejus metus aktyviai mažins operatyvios atminties gamybos apimtis, o vėliau ir apskritai nutrauks DRAM mikroschemų gamybą. Tuo metu, kai netgi tokie stambūs gamintojai kaip Elpida negali kovoti su rinkos gigantais ir ekonominiais sunkumais, mažiesiems žaidėjams apskritai lieka vis mažiau šansų tęsti darbus šioje rinkos nišoje, net jei kalbama apie operatyvios atmintis modulių gamybą, o ne pačias mikroschemas.

Resursas DigiTimes publikavo dar vieną kompanijos PQI paatviravimą, kuris dabar pilnas ryžto nutraukti operatyvios atminties modulių gamybą jau 2013 metais. Bevieliai informacijos kaupikliai ir aksesuarai Apple įrenginiams tapo viena iš tų sričių, į kurią PQI nukreips atsilaisvinusius resursus. Dabar 85% pajamų kompanija gauna iš duomenų kaupiklių pardavimų, tačiau dėl vykdomos diversifikacijos ši dalis kitąmet sumažės iki 70%, o perspektyvoje šis dalis taip pat trauksis.

Dabar ypatingą optimizmą kompanijos PQI vadovybė sieja su kaupiklių su USB 3.0 sąsaja rinka. Jau 2013 m. pabaigoje jų dalis bendroje produkcijos masėje pasieks 70%, o per artimiausius 6 mėnesius kompanija apskritai nutrauks USB 2.0 kaupiklių gamybą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos