Prastas Windows 8 startas naudingas kompanijai Apple


Steven-Sinofsky-Windows-8-GA-Save-the-Date

Operacinė sistema Windows 8, kai kurių ekspertų teigimu, jau spėjo tapti didžiausiu 2012 metų nusivylimu. Tokia kai kurių specialistų nuomonė būtų pusė bėdos, tačiau taip mano nemažai paprastų vartotojų bei verslo klientų.

Naujos Microsoft programinės platformos silpnas startas labai pravers konkurentams, o ypač korporacijai Apple. Pasinaudodama momentu, „obuolinė“ imperija gali padidinti Mac OS X rinkos dalį. Vartotojai, nepatenkinti pasiūlytomis naujovėmis, kurias Microsoft realizavo Windows 8, gali ramiai sau persiorientuoti į konkurentų produkciją. Tokias prognozes netiesiogiai patvirtina ir apklausos rezultatai, kurią atliko portalas PCWorld. Neįtikėtina, bet faktas – iš 45 tūkst. šio portalo skaitytojų dauguma jau dabar naudojasi Apple nešiojamais kompiuteriais.

Žinoma, verslo sektorius, kuriame jau seniai naudojami kompiuteriai su operacine sistema Windows, negali greitai pereiti prie Apple Mac OS platformos. Tačiau jei Microsoft nepadarys išvadų iš vartotojų skundų, ilgalaikėje perspektyvoje taip gali ir nutikti.

Apple produkcija visuomet buvo laikoma Premium lygio ir ne visuomet prieinama paprastiems vartotojams (bent jau tai tiesa mūsų šalyje). Tačiau paskutiniu metu Apple ėmė piginti savo planšetinius kompiuterius, o Vakarų kompanijos jau seniai perka iPhone savo darbuotojams. Be to, MacBook Air savo kaina nenusileidžia ulrabookams. Tokiu būdu, tam tikrame verslo segmente vartotojai gali sėkmingai atsisakyti Microsoft produkcijos ir pasirinkti Apple, ypač jei specifinė programinė įranga greitu metu migruos į „debesis“.

2 komentarai (-ų)

  1. samis parašė:

    WOW STEBUKLAS daugiau nei puse is 45 000 vartotoju naudoja Apple,
    tikriausiai nuo 5.4 procento SHAUS i virsu iki 5.5 proc

  2. justs parašė:

    kad windows 8 nepavyko sekmingai debiutuoti, tai nereiskia, kad windows xp,vista,7 vartotojai puls naudoti mac os x. Beje, naujam vartotojui naudotis mac os x bus tikrai ne ka paprasciau nei su su windows 8. Pati windows 7 dar ilgai bus puiki os, kaip ir win xp 🙂


Kitos kategorijos naujienos