Visiems norintiems prieinama Steam Linux versija


Artėja Kalėdos, o kompanija Valve jau ėmė dalinti dovanėles savo el. distribucijos sistemos Steam vartotojams. Teigiama, kad nuo vakar jau prieinama Linux versija visiems, kas yra ištikimas Linux ideologijai, praneša žaidimų portalas VG247.

Serious Sam 3: BFE - vienas iš tų žaidimų, kuris prieinamas Steam LInux versijai

Serious Sam 3: BFE – vienas iš tų žaidimų, kuris prieinamas Steam LInux versijai

Dar 2012 m. rudenį prasidėjo Linux skirtos Steam versijos beta testavimas, tačiau tuomet kūrėjai buvo suinteresuoti suteikti prieigą tik pažengusiems Linux vartotojams, kadangi Steam klientas buvo gana silpnas, o jo kūrimas buvo dar ankstyvojoje stadijoje. Panašu, jog nuo to laiko pagrindinė masė klaidų ir problemų buvo pašalinta.

Beta versija palaiko operacinę sistemą Ubuntu 12.04 arba naujesnę versiją, dabar šis reikalavimas nelabai tepasikeitė. Taigi kūrėjai rekomenduoja laikytis tokių instrukcijų: pasinaudojate Ubuntu Linux paslaugomis, parsisiunčiate ir sukonfigūruojate Steam.

Teigiama, kad išsiplėtė ir prieinamų žaidimų sąrašas. Jame dabar yra 38 pavadinimų projektai, tarp kurių, tiesa, daugiausia yra indie žanro projektų. Vis tik tai nereiškia, kad jie yra žemos kokybės: nieko panašaus, ten yra ir Trine 2, ir Amnesia: The Dark Descent, ir World of Goo…

Žodžiu, per artimiausius mėnesiu jūs privalote asmeniškai pratestuoti naują sistemą ir įsitikinti, kad viskas veikia patikimai. Svarbiausia, kad vėliau Linux gerbėjų neužmirštų žaidimų kūrėjai, o tada jau, reikia tikėtis, bus galima kalbėti ir apie Linux populiarumo didėjimą tarp eilinių vartotojų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos