Qualcomm pristatė naujus 4 branduolių Snapdragon S4 procesorius


Kompanija Qualcomm anonsavo naujas SoC (System-on-Chip) Snapdragon S4 serijai priklausančias mikroschemas, kurios bus naudojamos masiniam segmentui skirtuose išmaniuosiuose telefonuose bei kituose mobiliuose įrenginiuose.

Naujieji procesoriai Qualcomm MSM8226 ir MSM8626 kuriami, naudojant 28 nm technologinį procesą. Juose galima rasti 4 branduolius, o taip pat integruotą grafiką Adreno 305. Gamintojo teigimu, naujieji procesoriai galės palaikyti iki 13 MP raiškos kameras, o taip pat apdoroti aukštos raiškos vaizdinę medžiagą iki pat Full HD 1080p.

Naujų Snapdragon S4 mikroschemų pagrindu sukurti išmanieji telefonai galės veikti TD-SCDMA, CDMA 1xAdv ir HSPA+ mobiliojo ryšio tinkluose. Taip pat užsiminta apie navigacinių sistemų GPS, GLONASS ir Beidou (naudojama Kinijoje) palaikymą, taip pat kelių SIM kortelių naudojimą.

Qualcomm tikis, kad MSM8226 ir MSM8626 procesorių tiekimas prasidės 2013 m. II ketvirtyje. Išmanieji telefonai su šiomis SoC, tikėtina, pasirodys 2013 m. antroje pusėje, pirmaisiais, tikėtina, taps įvairių kinų kompanijų pagaminti modeliai, tuo tarpu vėliau įvairiose pasaulio rinkose debiutuos ir kitų gamintojų sprendimai.

Norintys sužinoti detaliau apie Snapdragon S4 šeimos procesorius, gali pasinaudoti šia nuoroda.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos