Razer žaidimų planšetė kainuos ne mažiau kaip $1300


Kompanija Razer papasakojo apie tai, kokiu planšetinį kompiuterį norėtų matyti vartotojai, kurie gali būti pavadinti žaidimų gerbėjais. Šiuo metu intensyviai darbuojasi prie projekto Fiona, kuris numato, kad kompanijos asortimente pasirodys specialiai žaidimams pritaikyta planšetė.

Razer Project Fiona tablet

Apie projektą Fiona pirmą kartą buvo sužinota dar šių metų pradžioje. Kaip teigia pati kompanija, ji kuria „iš tikrųjų žaidimams skirtą planšetinį kompiuterį“: su jautriu sensoriniu ekranu, ypač tiksliais akselerometrais ir specialiai žaidimams pritaikytais manipuliatoriais, kurie bus sumontuoti kairėje ir dešinėje ekrano pusėje.

Surinkusi daugybę internetinės bendruomenės atsiliepimų, Razer paviešino galimas naujojo produkto charaketeristikas. Taigi planšetė turėtų gauti Intel Core i5 arba Core i7 procesorių, vidutinio lygmens diskretinę vaizdo plokštę (ar vis ne apie nešiojamą kompiuterį kalbama?), taip pat nuimamus žaidimų kontrolerius. Bus įdiegta naujausia Microsoft operacinė sistema Windows 8. Kūrėjai neatmeta galimybės, jog savo matmenimis ir svoriu planšetė Fiona „dvigubai pranoks iPad“, kurio svoris yra 650 gramų, o korpuso storis – 9,4 mm (reikia suprasti, kad ne į mažesnę pusę).

Anksčiau buvo skelbiama, kad Razer Fiona ekrano įstrižainė sudarys 10,1“, raiška – 1280 x 800 taškų, taip pat paminėti Wi-Fi ir Bluetooth adapteriai bei kamera.

Kai kurie šaltiniai kalba, kad Razer Fiona prototipas pirmą kartą viešai gali būti parodytas parodoje CES 2013, kuri vyks Las Vegase (JAV) sausio 8 – 11 dienomis. Turbūt labai įdomu, kokia bus šio žaidimams pritaikyto planšetinio kompiuterio kaina? Kol kas nėra kuo nudžiuginti – kalbama apie $1300 – $1500 diapazoną.

Vienas komentaras

  1. Arvydas parašė:

    kvailas daiktas. lygiai kaip kokia ouya konsolė.. kuria kuria metų metus tą planšetę, parduoda už didelius pinigus jau išleidimo metu atsilikusi techninėmis specifikacijomis produktą ir tikisi kad jį pirks. nieko panašaus. konkuruoti kažkokiam razer ar tuo labiau ouya konsolės kūrėjams su Samsung ir Apple na tiesiog neįmanoma. jokių vilčių šitam planšetui nėra.


Kitos kategorijos naujienos