RIM tikėjimas operacine sistema BlackBerry 10 neblėsta


Tikrai nedžiuginantys paskutiniųjų ketvirčių finansiniai rezultatai kanadiečių kompanijos RIM vadovybės neprivertė prarasti optimizmo: ji vis dar tiki naujos platformos BlackBerry 10 šviesia ateitimi, o „naujos eros“ pradžia po ilgų užlaikymų kanadiečiams prasidės 2013 m. I ketvirtyje.

blackberry-10-thorsten-heins

Remiantis RIM generalinio direktoriaus teiginiais, šiuo metu BlackBerry 10 testavime dalyvauja apie 150 mobiliojo ryšio operatorių visame pasaulyje, tuo tarpu atitinkami programiniai produktai kuriami tarp 120 įvairių kompanijų sienų. Tikimasi, jog debiuto metu BB10 skirta el. parduotuvė galės pasiūlyti apie 70 000 aplikacijų.

Kaip ir buvo tikėtasi, BlackBerry 10 bus daug dėmesio skirta sensorinei sąsajai, tačiau kompanijos inžinieriai neišsižadės ir tradicinės QWERTY klaviatūros, kuri jau seniai tapo RIM BlackBerry telefonų išskirtiniu bruožu. Kaip įrodymą galima pateikti BB10 išmaniojo telefono prototipo fotografiją, kurią su mielu noru pasidalino kinų puslapis CN Beta.

rim-bb10-qwerty

Didelis ekranas reziduoja kartu su QWERTY klaviatūra, taip pat yra dvi kameros (po vieną priekyje ir nugarinėje dalyje), taip pat atsiras vietos ir LED blykstei. RIM labai tikisi savo rinką išplėsti, atakuodama ne tik verslą, tačiau ir paprastus vartotojus, o taip pat daug dėmesio skirs besivystančioms šalims. Paskutiniajam tikslui pasiekti bus imtasi tradicinės priemonės – kainų mažinimo, tik šiuo atveju šis žingsnis palies modelius su BlackBerry 7.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos