Samsung Ativ S turėtų debiutuoti dar šiemet


Lapkričio mėnesio pabaigoje rašėme, kad P. Korėjos kompanija Samsung dėl ne visai žinomų priežasčių atidėjo savo pirmojo išmaniojo telefono su Windows Phone 8 – Samsung Ativ S – europinį debiutą.

Tiesa, gandus apie tai, jog pardavimai bus atidėti iki 2013 metų pradžios, neigia pats gamintojas. Šis ir toliau teigia, kad išmanusis telefonas prekyboje pasirodys 2012 m. pabaigoje, o tokią žinią cituoja ne vienas teminis resursas.

Dabar pasirodė pranešimai, kad Kanados kompanija Rogers pasiruošusi pradėti prekybą ilgai lauktu Samsung Ativ S, o tokia informacija užfiksuota jos reklaminėje medžiagoje.  Teigiama, kad Samsung išmanusis telefonas bus prieinamas nuo gruodžio 8 d. iki gruodžio 17 d. kartu su Nokia Lumia 920 ir Windows Phone 8X by HTC. D. Britanijoje naująjį korėjiečių Windows Phone 8 flagmaną pasiruošę pristatyti mobiliojo ryšio operatoriai O2 ir Three. Šiose šalyse Samsung Ativ S be sutarties turėtų kainuoti apie 450 svarų sterlingų (~ 1920 lt).

Aišku, tik laikas parodys, ar Samsung iš tikrųjų sugebės globaliai pristatyti savo naująjį Ativ S dar šį mėnesį. Jei to padaryti nepavyks, vargu, ar tai taps didžiuliu nuostoliu, kadangi korėjiečių išmanieji telefonai – flagmanai Galaxy S III ir Galaxy Note II parduodami tikrai įspūdingais tempais.

4 komentarai (-ų)

 1. Nepatenkintas parašė:

  Nustokit pagaliau rašinėti žodį „Resursas“. Šaltinis reikia rašyti, vaikėzai nelaimingi…

  • nez parašė:

   Na prie to galima dar prideti ir zodi ‘finalinis’, kuris labai daznai ‘skamba’ straipsniuose 🙂

   Galutinis / paskutinis.

   Siaip nemanau, kad parasius lietuviska zodi straipsnis pasidarytu nesuprantamas.

   • thermal parašė:

    chebra, labai jau lituanistai esat, kad tarptautiniai žodžiai taip maišo. gal dar elektrą norit lietuvišku „gintra“ pavadint, kaip anksčiau siūlė kalbininkai?? 🙂 man asmeniškai pofig, svarbu naujienos esmė suprantama. jei ką, galiu ir TŽŽ žodyną atsiversti

 2. Tropics parašė:

  Labai laukiu 🙂


Kitos kategorijos naujienos