Samsung Galaxy Grand Duos gaus 5” įstrižainės 800×480 raiškos ekraną?


Jei tikėti naujausiais gandais, kompanijos Samsung Electronics planai išmaniųjų telefonų su 5″ įstrižainės ekranais srityje neapsiribos vien tik naujuoju flagmanų Galaxy S IV, apie kurį jau galima girdėti pačios įvairiausios informacijos. Resurso Sammobile teigimu, 2013 m. sausio mėnesį turėtų įvykti išmaniojo telefono  Samsung Galaxy Grand Duos oficialus anonsas. Pastarasis mobilus įrenginys be didžiulio 5″ įstrižainės sensorinio ekrano turėtų gauti ir dviejų SIM kortelių palaikymą. Tokiu būdu, gana populiari DUOS serija pagaliau turėtų gauti ir aukščiausio lygio išmaniuosius telefonus atitinkantį modelį.

Nors oficialių duomenų apie Samsung Galaxy Grand DUOS nėra, tačiau neoficialūs šaltiniai teigia, kad išmanusis telefonas, gausiantis modelio numerį GT-i9082, turės baltos ir mėlynos spalvos korpusą, o iš spėjamų charakteristikų galima paminėti 800 x 480 taškų raiškos ekraną (iš tikrųjų, gana keistai skamba, kai kalbama apie 5″ įstrižainės ekraną), taip pat keturių branduolių Exynos procesorių, dirbantį 1,4 GHz taktiniu dažniu (kaip ir vieną SIM kortelę palaikysiantis Galaxy Grand modelis). Be viso kito, kalbama apie Wi-Fi bevielį modulį, NFC technologijos ir ketvirtos kartos LTE mobiliojo ryšio tinklų palaikymą.

Apie tikslią išmaniojo telefono Samsung Galaxy Grand DUOS debiuto rinkoje datą bei kainą, matyt, sužinosime kitais metais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos