Oficialiai anonsuotas Samsung Galaxy Grand


Kompanija Samsung oficialiai savo naują išmanųjį telefoną Samsung Galaxy Grand, apie kurie visai neseniai ėmė sklandyti įvairiausio pobūdžio gandai. Tiesa, dabar vienus jų galima drąsiai paneigti, o kitus – patvirtini. Kaip ir buvo galima tikėtis, mobilus įrenginys gavo gana didelį ekraną, flagmanams būdingą dizainą, tačiau gana kuklias aparatines specifikacijas.

samsung-galaxy-grand-front

Samsung Galaxy Grand gavo 5“ įstrižainės 800 x 480 taškų raiškos TFT sensorinį ekraną su Multi-Touch technologijos palaikymu, dviejų branduolių 1,2 GHz taktiniu dažniu veikiantį procesorių, 1 GB operatyvios atminties, 8 GB integruotą duomenų kaupiklį, kurį galima praplėsti iki 64 GB talpos microSD atminties kortelės dėka.

Išmanusis telefonas taip pat gavo 8 MP raiškos kamerą su LED blykste nugarinėje dalyje ir 2 MP raiškos kamerą priekyje, galinčia filmuoti HD 720p režimu, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 modulius, GPS imtuvą, visą eilę sensorių (akselerometrą, giroskopą, atstumo ir apšvietimo daviklius), 2100 mAh talpos bateriją. Įrenginio matmenys – 143,5 х 76,9 х 9,6 mm, svoris – 162 gramai. Įdiegta operacinė sistema Android 4.1.2 Jelly Bean.

Iš pradžių rinką pasieks modifikacija Samsung Galaxy Grand Duos, kuri palaiko kelias SIM korteles, o vėliau debiutuos ir variantas su viena SIM. Apie tikslią debiuto datą ir kainas, šaltinių teigimu, šaltinis greičiausiai praneš sausio pradžioje įvyksiančioje parodoje CES 2013.

6 komentarai (-ų)

 1. Nepatenkintas parašė:

  Tai kad visai nekuklios savybės. Normalus telefonas!

 2. Karvė parašė:

  Ir kam jo tokio reikėjo? Turi flagmaną S, pusiau telefoną, pusiau planšetą Note ir krūvą fufelių. Sukurtų kokius 3-4 modelius skirtingiems kainos segmentams ir užtektų – iš visų uždirbtų tiek pat ar dar daugiau, painiavos vartotojui būtų mažiau, o patys galėtų daugiau dėmesio skirti tiems modeliams tobulinti. Dabar krūvą resursų iššvaisto, kad kas mėnesį pristatytų po naują niekuo neišsiskiriantį modelį – naudoja nepasiteisinusią Nokia strategiją.

  • Evaldas parašė:

   Turiu pritart. Užtektų realiai kokių trijų modelių. Galaxy S, Galaxy Ace ir Galaxy Mini, na ir Galaxy Note kaip planšetės-telefono hibrido.

   • thermal parašė:

    tai kad nelabai kas ir belieka ir samsungo smartphonų 🙂 visi kiti daugumoj atvejų tik pervadinti tavo minėti modeliai.

    šiaip samsungas protingai daro, kam išmesti neatitinkančius reikalavimų ekranus ir cpu, jei galima panaudoti pigiems telefonams gaminti? čia panašiai kaip amd su savo cpu, kurie brokuotų branduolių turi

    • Karvė parašė:

     Jei savo produkcijos vartotojus laikai atliekų supirkėjais, tai nereikėtų vėliau stebėtis, kai žmonių požiūris į tą produkciją vis dažniau ir bus kaip į atliekas ir antrarūšius produktus

    • Lukas parašė:

     Na, ne tik AMD su savo cpu taip daro, o ir Intel ar kitos kompanijos, visada iš geriausiai iškeptų „daromi“ top klasės cpu, o kuo didesnis brokas, tuo daugiau to cpu specifikacijų užrakinama ir gaunamas paprastesnis. 🙂


Kitos kategorijos naujienos