Samsung Galaxy Note 7 (GT-N5100) pasirodė teste GLBenchmark


Testui GLBenchmark skirtame puslapyje pasirodė naujas Samsung įrenginys, kuris pavadintas GT-N5100. Sprendžiant iš turimos informacijos, tai bus 7“ įstrižainės ekraną turintis planšetinis kompiuteris Samsung Galaxy Note. Šiuo metu gamintojo puslapyje galima surasti kelis Galaxy Note įrenginius, kuriuose įdiegti 5,55“ ir 10,1“ įstrižainės ekranai.

galaxy-note-7-gt-n5100-glbenchmark

Kalbant apie naujoko techninius parametrus, testo duomenų bazėje galima pastebėti 7,7“ įstrižainės ekraną su 1280 x 800 taškų raiška, taip pat 1,6 GHz taktiniu dažniu veikiantį procesorių (tikėtina, kad tai bus tas pats keturių branduolių SoC sprendimas, kaip ir Galaxy Note II atveju – Exynos 4412). Šiuo metu planšetėje įdiegta operacinė sistema Android 4.1.2 Jelly Bean,, o taip pat užsimena apie 3G mobiliojo ryšio standarto palaikymą.

Tiesa, daugiau apie techninius parametrus pasakyti ką nors sunku. Galima spėti, kad Samsung planšetė GT-N5100 bus parodyta vienoje iš 2013 metų pradžioje vyksiančių parodų – sausio mėnesį Las Vegase prasidės CES 2013, tuo tarpu vasarį Barselonoje bus surengta MWC 2013. Beje, kartu su naujoku gali debiutuoti ir 6,3“ įstrižainės ekraną turėsiantis Samsung Galaxy Note III. Tikėtina, kad jame bus nedūžtantis ekranas, o tai yra gana aktualu, turint omenyje šio mobilaus įrenginio matmenis.

Vienas komentaras

  1. Joakim parašė:

    Ir visada labiausiai domina kaina. Be to, tikrai galėtų daugiau planšečių daryt, kaip ir telefonų.


Kitos kategorijos naujienos