Pasirodė informacija apie Samsung Galaxy S IV debiuto datą


Internete pasirodė informacija, jog išmanusis telefonas Samsung Galaxy S IV (žinomas kodiniu pavadinimu Project J) bus anonsuotas 2013 m. balandžio mėnesį. Apie tai pranešęs anonimas, kurį cituoja resursas Slashgear, tikina, jog informaciją pateikė patikimi šaltiniai. Sprendžiant iš anksčiau pasirodžiusių gandų, naujasis išmanusis telefonas – flagmanas turėtų gauti 5“ įstrižainės Full HD (1920 x 1080) ekraną, keturių branduolių Samsung Exynos procesorių su Cortex-A15 architektūra, 2 GB operatyvios atminties ir 13 MP raiškos kamerą su BSI matrica.

išmaniojo telefono Samsung Galaxy S III prezentacija

Kartu su naujiena apie būsimą korėjiečių flagmaną pasirodė informacija ir apie kitas Samsung naujoves. Teigiama, kad Europoje bus galima įsigyti atpigintą išmaniojo telefono Galaxy Note II versiją, kuri turės kuklesnes specifikacijas. Pranešama, jog planšetofonas negaus AMOLED ekrano bei papildomai informacijai įvesčiai skirto specialaus rašiklio.

Reikia pripažinti, kad jei gandai apie išmanųjį telefoną Galaxy S IV visiškai nestebina (ir jų nuolat daugėja), tai apie biudžetinį (jei taip jį galima pavadinti) Galaxy Note II informacija pasirodė pirmą kartą. Negana to, šaltinių teigimu, Samsung ketina pakovoti ir su kompanija ASUS, pristatydama savo firminių transformerių liniją. Pirmuoju sprendimu turėtų tapti planšetinis kompiuteris su 13,3“ įstrižainės ekranu, kuris gaus dar ir prijungiamą klaviatūrą su papildoma baterija. Deja, daugiau detalių neatskleista.

Vienas komentaras

  1. Tropics parašė:

    Note’as II vertas kuklesnės versijos, nes paklausa yra. 2 tūkst. neretam kam atrodo per daug, ypač kai taip greitai keičiasi technologijos, o kaina kaip kompiuterio, kurį viliesi turėti bent tris metus.


Kitos kategorijos naujienos