Samsung ruošia Galaxy Note III su dar didesniu ekranu


Kompanija Samsung, šaltinių teigimu, 2013 m. suplanavusi išleisti naujos kartos išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio hibridą Galaxy Note III. Šį kartą trečios kartos mobilus įrenginys tikrai bus panašesnis į planšetę, nei į telefoną, kadangi ekrano įstrižainė žada būti dar didesnė, nei užsimojo padaryti Huawei ar Sony.

samsung-galaxy-note

Galaxy Note II gaus iš tikrųjų didelę pamainą. Labai didelę

Pranešama, jog išmanusis telefonas gaus net 6,3“ įstrižainės sensorinį ekraną. Palyginimui: pirmos kartos Galaxy Note ekranas buvo 5,3“ įstrižainės, tuo tarpu antros kartos Galaxy Note ūgtelėjo iki 5,5“.

Galaxy Note III ekranas, kaip ir buvo galima tikėtis, turės organinių šviesos diodų matricą. Jos raiška kol kas tiksliai nežinoma, tačiau sprendžiant iš ateinančių metų tendencijų, tikėtina, kad ji atitiks Full HD formatą (1920 x 1080).

Atsižvelgiant į padidėjusį ekraną, naujokui tikrai prireiks daug talpesnio akumuliatoriaus. Dabartinis Galaxy Note II turi 3100  mAh talpos bateriją, kurios, gamintojo teigimu, užtenka iki 35 valandų, kalbantis telefonu 2G tinkle, arba iki 16 valandų – 3G tinkle.

Priminsime, kad kompanija Samsung visai neseniai pasigyrė per du pirmuosius prekybos mėnesius visame pasaulyje pardavusi daugiau nei 5 mln. Galaxy Note II egzempliorių. Taigi reikia suprasti, kad korėjiečių kompanijos tiki savo mobilių įrenginių ekranų didinimo taktika. Ar pasiteisins ji ir 2013 m., parodys laikas.

Vienas komentaras

  1. Galaxy parašė:

    Retai rašantiems žinutes ir dažnai darantiems prezentacijas prireiks 🙂


Kitos kategorijos naujienos