Septyni „Crysis 3“ stebuklai: Crytek ir EA ruošia WEB serialą


Pasidavusi šiuo metu madingai WEB serialų bangai, kuri nė nemano nuslopti, kompanijos Crytek ir Electronic Arts pranešė, kad sudarė sutartį su režisieriumi Albert Hughes, kuris sukurs nedidelį WEB serialą pavadinimu „The 7 Wonders of Crysis 3“.

Serialas bus pažintinio pobūdžio, kiekviena serija atskleis vis naujus priešus, naujus ginklus ir tas žaidybinio proceso ypatybes, su kuriomis žaidėjams teks susidurti žaidime.

Režisieriui Albert Hughes, kuris žinomas iš kino filmų Dead Presidents, From Hell ir Book of Eli, panaši patirtis taps „pirmąja kregždute“ – režisierius dirbs glaudžiai bendradarbiaudamas su Crytek specialistais. Pirmasis epizodas „Hell of a Town“ pasirodys jau šių metų gruodžio 12 d., o paties žaidimo debiutas, kuriam ir skirtas visas „7 Wonders of Crysis 3“, turėtų įvykti 2013 m. vasario mėnesį. Juo galės mėgautis PC, XBOX 360 ir PS3 platformų savininkai. Priminsime, kad Crytek jau paskelbė Crysis 3 sisteminius reikalavimus, tad kas nekantrauja projekto pasirodymo, vertėtų su jais susipažinti (kai kam teks nusivilti).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos