Konica Minolta lempa leis be laidų pakrauti išmanųjį telefoną


Turbūt jau ne vienas yra girdėjęs apie pažangią išmaniųjų telefonų Nokia Lumia 920 bevielio baterijos įkrovimo funkciją, kurios pagrindą sudaro technologija Qi. Užtenka naująjį suomių kompanijos įrenginį padėtį ant Qi palaikančio įrenginio paviršiaus, ir baterija kraunasi. Kad tai patogu ir gali būti išnaudota kituose įrenginiuose, pastebėjo ir kitų elektronikos įrenginių gamintojai, pavyzdžiui, sukurtos ir atitinkamos akustinės sistemos, kurios atkuria išmaniuosiuose telefonuose esančią muziką, o kartu neleidžia įrenginiams išsikrauti. Patogu ir paprasta.

Bevielio įkrovimo technologijos privalumą įžvelgė ir japonų kompanija Konica Minolta, kuri nusprendė gana įprastą daiktą – šviestuvą – paversti baterijas įkraunančiu daiktu. Tokiu būdu, gimė šviestuvas Symfos LED-TASKLIGHT. Jo maksimalus ryškumas sudaro 1400 liuksų, sensorinis valdymas leidžia reguliuoti apšvietimo intensyvumą ir t.t. Tačiau jo įdomiausia ypatybė – technologijos Qi palaikymas, kurį galima išnaudoti, padėjus išmanųjį telefoną ant šviestuvo pagrindo. Teigiama, jo įkraudamas bateriją, Konica Minolta naujokas suvartoja iki 20 W energijos, tuo tarpu atlikdamas savo tiesioginę apskritį – tik 8,4 W.

Artėjant Kalėdoms, ne pro šalį pagalvoti ir apie panašią dovaną. Tiesa, Konica Minolta šviestuvo atveju ji kainuos apie 300 JAV dolerių (~ 810 lt). Aišku, už tokią sumą galima įsigyti ne vieną ir ne du šviestuvus bei kroviklius, tačiau  reikia pripažinti, kad dovanos gavėjui Symfos LED-TASKLIGHT įspūdį tikrai paliks, jei jis sužinos ne tik kainą, tačiau ir galės pasinaudoti nuostabiąją Qi technologija.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos