S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha – tai, koks turėjo būti tikrasis „Stalkeris“


Projektas S.T.A.L.K.E.R.: Shadows of Chernobyl, kurio pirmą kartą paviešinti konceptai tikrai sužavėjo ne vieną žaidimų gerbėją, rinkoje pasirodė visiškai kitoks, nei buvo planuota iš pat pradžių. Debiutas įvyko 2007 m., o žaidimas tapo kultiniu ne tik buvusios Tarybų Sąjungos šalyse, tačiau ir kituose pasaulio regionuose.

Vis tik daugeliui tų žaidėjų, kurie prisimena pirminį studijos GSC Game World sumanymą, ne visiškai patiko, ką jie pamatė galutinėje versijoje. Tad šiuo metu grupė entuziastų, pasivadinę Dezowave, kurie save vadino „gero ir užmiršto pirminio S.T.A.L.K.E.R.“ gerbėjais, dirba prie modifikacijos, kuri turėtų paversti žaidimą tokiu, koks jis buvo sumanytas 2002 m. Kūrėjai atidžiai išnaršė visus įmanomus Interneto resursus, o tai, jų teigimu, leis maksimaliai priartėti prie ankstyvųjų konceptų.

Dezowave planuoja atkurti tas lokacijas, kurias studija – kūrėja pašalino iš finalinės versijos, tačiau nebus siekiama atstatyti pilnos kopijos – bus pridėtos naujos lokacijos ir patobulinimai, kurių būtinumą gali motyvuoti bet kuris žaidėjas oficialiame forume. Deja, net ir preliminarios S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha versijos pasirodymo datos kūrėjai nepranešė, tad belieka jiems palinkėti sėkmės atkuriant tai, kas „prarasta ir pamiršta“.

Vienas komentaras


Kitos kategorijos naujienos