Steam pradėtas kalėdinis žaidimų išpardavimas


Kasmet el. distribucijos sistemoje Steam, kai tik pradeda artintis Kalėdos, kompanija Valve surengia išpardavimų laikotarpį, o šis įvykis yra vienas laukiamiausių tarp asmeninių kompiuterių gerbėjų, norinčių susipažinti su vienais ar kitais projektais (pastarieji nukainuojami neretai tikrai žymiai).

hitman-steam-sale

Šių metų išpardavimų sezonas jau prasidėjo, o nuolaidos bus siūlomos iki pat 2013 m. sausio 5 d. Atpiginta maždaug 1000 žaidimų, o šalia standartinių nuolaidų bus siūlomos dieninės, o kartais ir valandinės. Tam tikrais atvejais nuolaidas kai kuriems žaidimams gali pasiūlyti ir Steam bendruomenė.

Paros nuolaidas jau gavo tokie projektai, kaip Borderlands, Hitman, Prince of Persia, Scribblenauts Unlimited, Wargame: European Escalation, Mirror’s Edge. Tuos žaidimus, kurios išrinks žaidėjų bendruomenė, bus siūloma įsigyti pigiau maždaug 12 valandų nuo akcijos pradžios. Su pilna informacija apie galiojančius pasiūlymus galima susipažinti oficialiame Steam puslapyje. Kartu norintys galės išbandyti visai neseniai visiems tapusį prieinamu Steam Linux klientą, kuris pagaliau išaugo iš Beta testavimo „rūbų“ bei dabar prieinamas visiems Linux gerbėjams.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos