Anonsuotas žaidimas The Phantom Pain


Renginyje Video Game Awards 2012 (VGA 2012) anonsuotas veiksmo žanro projektas The Phantom Pain, kurio kūrimu užsiima Moby Dick Studio. Renginio metu buvo pademonstruotas ir pirmasis vaizdo klipas, kuris, reikia pripažinti, palieka tikrai neblogą įspūdį.

The Phantom Pain mes žaisime už žmogų, kuris atsibunda po ilgai trukusios komos, kurią sukėlė automobilio avarija. Tačiau gydymosi procesas nėra toks jau paprastas – ligoninėje netikėtai pasirodo kareiviai, kurie šaudo vieną pacientą po kito. Aišku, herojui tenka gelbėtis, tačiau pradžia nėra labai lengva: motorika sutrikusi, tad iš pradžių tenka šliaužioti. Tiesa, vėliau kūnas pradeda klausyti, kojos atsigauna… Tik ar tai padės išvengti kulkų? Kūrėjai neišduoda paslapties, ar visa tai vyksta su herojumi iš tikrųjų, ar tai yra tik baisus sapnas.

Beje, kai kurie ekspertai mano, kad pristatytas „The Phantom Pain“ – tai kodinis pavadinimas, o projektas dienos šviesą išvys kaip naujasis Metal Gear Solid. Studijos oficialiame puslapyje nurodyta, jog ši švedų kompanija užsiima žaidimų kūrimu konsolėms XBOX 360 ir PlayStation 3. Tokiu būdu, galima teigi, kad šios žaidimų platformos tikrai gaus naująjį projektą. Tiesa, apie PC versiją kol kas duomenų nėra.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos