Ultrabookas Lenovo ThinkPad X1 Carbon gavo sensorinį ekraną


Kompanija Lenovo šiandien pristatė Ultrabook tipo nešiojamą kompiuterį ThinkPad X1 Carbon Touch, kuris pritaikytas darbui su naujausia Microsoft operacine sistema Windows 8, turinčia vartotojo sąsają Metro.

Kaip ir standartinėje X1 Carbon modifikacijoje, naujokas komplektuojamas su Ivy Bridge architektūrą turinčiu Intel Core i5 arba Core i7 procesoriumi, operatyvios atminties kiekis bazinėje konfigūracijoje sudaro 4 GB DDR3, tuo tarpu duomenų kaupiklio su NAND Flash atmintimi talpa – 128 GB.

Nešiojamas kompiuteris gavo 14“ įstrižainės 1600 x 900 taškų sensorinį ekraną, kuris palaiko iki 10 taškų Multi-Touch technologiją.

Komplektacijoje taip pat yra bevielio ryšio Wi-Fi 802.11n modulis, WEB kamera su HD raiškos vaizdo įrašymo galimybe ir stereo garsiakalbiais. Kaip opciją galima pasirinkti 3G modulį, leidžiantį prisijungti prie mobiliojo ryšio tinklų. Ultrabookas sveria apie 1,54 kg, tuo tarpu korpuso, pagaminto iš anglies pluošto, storis neviršija 20,8 mm (kaip žinia, ultrabookams riba yra 21 mm).

Deklaruojamas autonominio darbo laikas su pilnai įkrauta baterija siekia iki 8 val. Beje, firminė Lenovo technologija RapidCharge leidžia įkrauti bateriją iki 80 proc. talpos vos per pusvalandį, o tai turėtų patikti tikrai mobiliems vartotojams, kuriems  elektros rozetė kelionėje gali pasitaikyti tikrai retai.

Rekomenduojama ultrabooko Lenovo ThinkPad X1 Carbon Touch kaina sudaro 1499 JAV dolerių (~ 4050 lt). Savo ruožtu, modifikacija su paprastu ekranu firminėje Lenovo el. parduotuvėje kainuoja 100 JAV dolerių pigiau.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos