TSMC ir nVidia ruošiasi perėjimui prie 20 nm technologijų


Šių metų pradžioje jau ne kartą girdėjome iš kompanijos nVidia, kad situacija su 28 nm TSMC gamybinių pajėgumų deficitu gana smarkiai sulaikė Kepler architektūros vaizdo plokščių ekspansiją. Tuomet kompanijai teko susikoncentruoti tiek aukščiausio lygio ir pelningiausiomis vaizdo plokštėmis (tačiau kartu ir rečiausiai perkamomis), kol problemos su deficitu nebuvo daugmaž išspręstos.

Reikia tikėtis, kad nuo tos pačios scenos TSMC negaus pylos už 20 nm GPU deficitą…

Resursas Taiwan Economic News, nurodydamas kompanijos nVidia atstovų komentarus vienam iš korėjiečių leidinių, pranešė, jog grafinių procesorių kūrėja jau pravedė derybas su TSMC dėl šios gamybinių pajėgumų naudojimo, įdiegus 20 nm technologinį procesą. nVidia peržiūrėjo pasiūlymus, kurie pateikti ir kitų kontraktinių gamintojų, tačiau savo pasirinkimo, šaltinių teigimu, nepakeitė ir nusprendė likti būtent su TSMC.

Pranešama, kad kompanija Samsung taip pat konkuravo už teisę gaminti būsimus 20 nm nVidia grafinius procesorius. Akivaizdu, jog TSMC turi pakankamai gamybinių pajėgumų, kad galėtų aprūpinti nVidia reikiamu kiekiu mikroschemų, todėl buvo pasirinkta būtent ji. Turbūt ne veltui TSMC kontroliuoja apie 48,8% šių paslaugų rinkos, tuo tarpu Samsung, kad ir kaip keistai beskambėtų šio elektronikos giganto atžvilgiu, teturi 1,6% rinkos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos