Ubuntu populiarumą Canonical didins, pasitelkusi mobilius įrenginius


Jau ne kartą buvo rašyta apie kompanijos Canonical bandymus perkelti savo Linux distributyvą Ubuntu į mobilius įrenginius, įskaitant išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. Būtent ta pačia linkme dar kartą pasisakė kompanijos įkūrėjas bei dabartinis vadovas Mark Shuttleworth, atsakydamas į portalo Slashdot lankytojų klausimus.

ubuntu_mobile_unity

Nestandartinio interviu metu Canonical vadovas dar kartą patvirtino įsitikinęs savo strategijos teisingumu, kai Ubuntu populiarinama pačiose įvairiausiose srityse, pradedant integruojamomis sistemomis ir baigiant „debesų“ skaičiavimais.

Kartu Mark Shuttleworth pareiškė, jog jo kompanija ketina savo koziriniu strategijos „tūzu“ laikyti plėtrą, taikant būtent į mobilių įrenginių segmentą, o visa tai kartu turėtų padidinti ir operacinės sistemos Ubuntu populiarumą asmeniniuose kompiuteriuose.

Tokiu būdu, reikia suprasti, kad jei vartotojai bus susipažinę su šia programine platforma planšetėse ir išmaniuosiuose telefonuose, ir ji jiems patiks, didėja tikimybė, jog jie panorės visa tai naudoti ir nešiojamame arba stacionariame kompiuteryje. Antra vertus, panaši strategija gali pradėti veikti ne anksčiau kaip 2014 m. balandžio mėnesį. Būtent tuomet tikimasi sulaukti oficialaus Ubuntu 14.04 LTS debiuto, kai vartotojai galės pasinaudoti ir mobilia šios OS versija.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos