Verslo sektoriuje Windows 8 kelią skinasi labai lėtai


Jei vienų analitikų kompanijų atlikti tyrimai leidžia kalbėti apie tai, kad operacinė sistema Windows 8 po truputį išsikovoja savo vietą Š. Amerikos rinkai skirtuose kompiuteriuose, tai kiti tyrimai tokių išvadų tikrai neleidžia daryti, kadangi kalbama apie šios platformos labai lėtus ekspansijos tempus.

woman-shows-pc-with-windows-8

Štai puslapis PCWorld, remdamasis kompanijos Context duomenimis, teigia, kad Vakarų Europoje operacinė sistema Windows 8 žymiai lėčiau užkariauja vartotojų simpatijas, nei pirmtakas Windows 7, ypač tai tiesa verslo segmente.

Per mėnesį, kuris praėjo nuo oficialaus Windows 8 debiuto, ši operacinė sistema buvo įdiegta į 52% naujų asmeninių kompiuterių, kurie parduodami Vakarų Europos regione. Savo laiku Windows 7 per analogišką laikotarpį rodė geresnius rezultatus – tuomet ji galėjo pasigirti 58% rodikliu. skirtumas nėra labai didelis, tačiau tendencija gana aiški.

Įdomu ir tai, kad verslo sektoriuje Windows 7 po savo debiuto užkariavo 31% atitinkamos rinkos, kai dabartinė Windows 8 gali pasigirti sudominusi tik 8% verslo atstovų, kurie perka naujus kompiuterius. Be to, sensorinė Windows 8 vartotojo sąsaja pritraukia labiau paprastus vartotojus, nors tai labai neturėtų stebinti – stabilumo siekiantis verslas dažnai pasižymi savo konservatyviomis pozicijomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos