VLC media player 2.0.5: atnaujinta grotuvo versija


Nekomercinė organizacija VideoLAN išleido greičiausiai jau paskutinę šiais metais populiaraus multimedia grotuvo VLC media player versiją 2.0.5, kurioje ištaisyta daugybė klaidų, pastebėtų po finalinės versijos 2.0.4 pasirodymo, taip pat atsirado ir nemažai patobulinimų.

vlc-media-player-screen

Priminsime, jog palaikomi formatai MPEG, AVI, ASF/WMV/WMA, MP4/MOV/3GP, OGG/OGM/Annodex, Matroska (MKV), WAV (įskaitant DTS), DTS, AAC, AC3/A52, nesuspaustą DV, FLAC, FLV (Flash), MXF, MIDI/SMF, dalinai – RealMedia ir t.t. Daugiau apie grotuvo galimybes galima sužinoti, pasinaudojus šia nuoroda.

Nežiūrint į nedidelį versijos skaičiaus padidėjimą, galima bus rasti eilę esminių patobulinimų. Atsirado spalvinės erdvės konversijos palaikymas (netgi 10 bitų turinio atveju), perrašyti esminiai vaizdo išvesties komponentai, nauji grūdėtumą, triukšmus, mirgėjimą ir t.t. šalinantys filtrai. Taip pat įdiegti nauji garso perdiskretizavimo moduliai, daugelį gijų išnaudojanti H.264, MPEG-4/Xvid ir WebM dekodavimo sistema, kodekų su 10 bitų spalvinės gamos palaikymu, įdiegtas korektiškas FLAC, RV ir Hi10p srautų palaikymas ir pan. Žodžiu, patobulinimų yra tikrai daug, su visais jais galima susipažinti kūrėjų puslapyje.

Žemiau pateikiama nuoroda, kurios dėka galima atsisiųsti VLC media player, skirtą operacinėms sistemoms Windows (palaikoma Windows XP SP2 ir naujesnės platformos). Beje, be instaliacinio failo prieinama ir mobili versija, kurios nebūtina diegti.

 • Atsisiųsti VLC media player iš oficialaus puslapio: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

4 komentarai (-ų)

 1. Nepatenkintas parašė:

  Na nieko sau reklaminis plakatas – su žiurke! Kai pamačiau, net atšokau!

 2. Ricardas parašė:

  muzika gal ir geriau groja garsas gal ir geresnis bet vaizdas ant filmo tikrai ne pilksvas fonas yra vietoj juodos todel vaizdas nelabai geras

  • Saulius parašė:

   Zmoniskai formuluok sakinius 😀

  • šlept parašė:

   Color levels pakeist reikia. Videolane visi turbūt užpakaliais į priekį gimę, kad vis dar TV lygius pagal defaultą naudoja.


Kitos kategorijos naujienos