Vokietijoje uždraustas žaidimas Dead Island: Riptide


Kartais jau taip nutinka, kad demokratinės valstybės taip pat turi gana griežtų teisės aktų, kurie riboja tautos pasirinkimą. Aišku, tam visąlaik randama atitinkamų pasiteisinimų, ypač kompiuterinių žaidimų segmente.

Štai Vokietijos žaidėjai, kurie ilgus metus negalėjo legaliai įsigyti kultinio Quake (o draudimas vis dar galioja tokių žaidimų, kaip Doom ar Manhunt, atžvilgiu), dabar negaus ir kitąmet pasirodysiančio projekto Dead Island: Reptide, kuris, anot vietos teisės aktų, uždraustas todėl, kad jame vyksta „į žmogų panašių personažų žudynės“. Nesvarbu, kad tenka kovoti su gyvais numirėliais – zombiais, tačiau vokiečių teisininkai interpretavo, kad jie taip pat patenka į panašių į žmogų veikėjų kategoriją.

Aišku, studija Techland galėtų sukurti modifikuotą žaidimo versiją, kuri atitiktų Vokietijos priežiūros institucijų reikalavimus (taip jau nutiko su žaidimais Far Cry, GTA: Vice City, The Darkness ir kitais), tačiau kūrėjai jau spėjo pareikšti, kad to daryti dėl vienos šalies tikrai nesiryš.

Dead Island: Reptide prodiuseris Sebastian Reichert žurnalistams iš resurso PCGamesN išreiškė nuostabą tokiu Vokietijos institucijų verdiktu, kadangi Dead Island uždraudė, tačiau ne ką mažiau kraujo praliejimo scenų turintis Gears of War 3 sėkmingai pardavinėjamas. Kartu pridūrė: „Taip keista išleisti vieną iš geriausių šių laikų žaidimų ir suprasti, jog niekas Vokietijoje nežino apie egzistavimą“. Antra vertus, Sebastian Reichert labai tikisi, kad vokiečių žaidėjai ras būdų, kaip gauti Dead Island kopijų, kurios visame pasaulyje pasirodys 2013 m. balandžio 26 d.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos