W3C publikavo pilną HTML5 specifikacijų sąrašą


Organizacija World Wide Web Consortium (W3C) publikavo pilnas naujos HTML versijos, žinomos kaip HTML5, specifikacijas. Tai reiškia, kad pastarosios kalbos kūrimas, kuris vykdomas dar nuo 2004 metų, sprendžiant iš visko, juda lauktos pabaigos link.

html5

Taip pat buvo publikuotos ir galutinės Canvas2D specifikacijos. Taip vadinamas instrumentas, kuris skirtas WEB puslapiams bei atsakingas už atsitiktinės grafikos rodymą. Pastarojo įrankio itin ilgai laukė WEB kūrėjai.

Šiuo metu daugelis interneto naršyklių jau palaiko HTML5 standartą. Tačiau šis palaikymas remiasi anksčiau publikuotais naujos HTML versijos juodraštiniai variantais, o atskirose aplikacijose tos versijos skiriasi.

Galutinių HTML5 specifikacijų pasirodymas reiškia, jog internetinių aplikacijų kūrėjai dabar gali kurti produktus, kurie pilnai bus suderinami su minėtu standartu. Savo ruožtu, WEB dizaineriai galės kurti puslapius, kuriuos sėkmingai atvaizduoja visos naršyklės, be jokių specialių konkrečiai platformai būdingų kodavimo metodų.

Reikia pažymėti, kad publikuoti dokumentai turi rekomendacinį statusą. Po visų testavimų ir diskusijų galutines HTML5 specifikacijas planuojama priimti 2014 m.

Vienas komentaras

  1. Me parašė:

    Pustustis straipsnis..


Kitos kategorijos naujienos