Pasirodė War for the Overworld demo versija


Nepriklausomi entuziastai, kurie atgaivino prieš porą dešimtmečių pasirodžiusią legendinę strategiją Dungeon Keeper, pagaliau išleido ir demonstracinę versiją.

Tiems, kas bandė pasikėsinti į mūsų požeminę citadelę, baigsis tikrai blogai...

Tiems, kas bandė pasikėsinti į mūsų požeminę citadelę, baigsis tikrai blogai…

Dabar kūrėjų komanda, kurią sudaro 15 žmonių, bando surinkti £150 000 svarų sterlingų, ir tai daro gana sėkmingai: į Kickstarter taupyklę, kurios uždarymas įvyks po 15 dienų, klasikinių žaidimų gerbėjai jau sunešė pusę visos reikiamos sumos. Kad būtų palaikytas „investuotojų“ susidomėjimas, kūrėjai nusprendė išleisti pilnavertę demonstracinę versiją (galima žaisti tiesiai naršyklėje, galima atsisiųsti ir klientą archyvo pavidalu).

Žaidimas prieinamas Windows, Mac ir Linux platformų savininkams. Jūs galėsite naršyti po nedidelius požemius bei susipažinti su žaidimo abėcėle. Plėsdami požemius, jūs statysite sienas, įrenginėsite naujas patalpas savo milijonams karių.

Apie pačią kūrėjų komandą taip pat galima papasakoti tam tikrų įdomių momentų. Žmonės savanoriškai susibūrė maždaug prieš penketą mėnesių puslapyje Keeper Klan. Kūrėjų komandos narių pomėgiai tikrai nevienodi: čia atsirado vietos ir branduolinės energetikos technikui, ir Marvel žaisliukų dizaineriui, ir menotyros profesoriui… Pasivadinę Subterranean Games, jie užsiėmė savo „svajonių žaidimo“ kūrimu. 2013 m. kovo mėnesį turėtų pasirodyti Beta versija, tuo tarpu rugpjūčio mėnesį galima laukti galutinės projekto versijos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos