Windows 8 slaptažodį galima nulaužti be ypatingų gebėjimų


Kompiuterinės sistemos apsauga, pasitelkiant paveiksliukus, tapo viena iš naujovių, kuri kompanijos Microsoft pozicionuojama kaip viena iš esminių operacinės sistemos Windows 8 naujovių. Čia turima omenyje su šia programine platforma dirbantys planšetiniai kompiuteriai ir kiti įrenginiai su sensoriniu ekranu.

Microsoft specialistai mano, kad pastaroji apsaugos sistema yra nepažeidžiama, kadangi slaptažodžių perrinkimas ir panašios nulaužimo priemonės šiuo atveju neveikia. Vis tik tinklalapio Uncoveror žurnalistai praneša, jog „skrynia su auksu“ atsidaro labai paprastai – absoliučioje daugumoje atvejų „specialistams“ pavyko parinkti slaptažodį, pasinaudojant pėdsakais, kuriuos palieka vartotojų pirštai.

Aišku, panašų „sistemos defektą“ galima panaikinti, sensorinį ekraną po darbo nuvalant servetėle, kaip panaikinant savo pirštų atspaudus. Tačiau kyla kitas klausimas: kas valo savo išmaniojo telefono/planšetinio kompiuterio ekraną, kai baigia juo naudotis? Juk tai daryti reikia nuolat, kadangi niekada nežinai, kada tavo mobiliu įrenginiu pasinaudos piktavaliai…

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos