WordPress 3.5: nemokama tinklaraščių turinio valdymo sistema


Po kelių mėnesių tylos išleista nauja nemokamos turinio valdymo sistemos (CMS) WordPress 3.5 versija. Galime priminti, kad tai yra viena iš populiariausių pasaulyje CMS, kuri pagrinde naudojama tinklaraščiams kurti. WordPress sukurta PHP ir MySQL parindu, platinama remiantis GPL licencija. Iš sistemos galimybių galima paminėti vartotojų registraciją, paslėptus tam tikrų vartotojų grupių komentarus, tų pačių vartotojų grupių su skirtingomis teisėmis kūrimą, duomenų importavimo iš populiarių tinklaraščių (tame tarpe ir Blogger) galimybę ir t.t.

Autorių teigimu, WordPress diegimo procesas trunka vos keletą minučių, tuo tarpu vartotojai vėliau galės pasirinkti galybę savo tinklaraščio išvaizdos temų bei įskiepių, kurie gali gana smarkiai padidinti WordPress funkcionalumą.

Šiuo metu naujausioje WordPress 3.5 versijoje kūrėjai pristatė naują media turinio (nuotraukų, vaizdinės medžiagos) valdymo įrankį, pakeisti pagal nutylėjimą naudojama tema, patobulintas Retina ekranų bei sensorinių įrenginių palaikymas CMS administravimo lange.

P.S. Prieš atsinaujinant iki WordPress 3.5, rekomenduojame padaryti senos versijos atsarginę kopiją – šiuo metu yra nemažai pranešimų, kad po atnaujinimo vartotojai nebegali publikuoti naujų įrašų (beje, su tuo susidūrė ir FACEIT.LT), neveikia senų įrašų redagavimo galimybė ir t.t.

  • Atsisiųsti WordPress 3.5 iš kūrėjų puslapio: nuoroda

Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastų nuorodų pagalba.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos