ZTE Nubia Z5: flagmano debiutas laukiamas gruodžio 21 d.


Kompanija ZTE nusprendė pasinaudoti šiuo metu garsiai eskaluojama majų kalendoriaus pabaiga ir artėjančiu pasaulio krachu, nustačiusi savo išmaniajam telefonui – flagmanui ZTE Nubia Z5 įsimintiną debiuto prekyboje datą – gruodžio 21 d. Apie tai pranešta kiniškame Twitter analoge – socialiniame tinkle Sina Weibo. Būtent tą dieną prasidės prekyba šiuo mobiliu įrenginiu Kinijos teritorijoje.

ZTE Nubia Z5 front

Išorinis ZTE Nubia Z5 dizainas jau žinomas iš anksčiau, kadangi Internete jau ne pirma diena egzistuoja įvairaus pobūdžio šio išmaniojo telefono nuotraukos. Preliminariais duomenimis, mobilus įrenginys pasižymės tokiomis specifikacijomis: 5“ įstrižainės Full HD (1920 x 1080) raiškos ekranas, keturių branduolių 1,5 GHz Qualcomm Snapdragon S4 Pro (APQ8064) procesorius, 13 MP raiškos kamera nugarinėje dalyje ir 2 MP raiškos priekyje, 2 GB operatyvios atminties, du garsiakalbiai, 2500 mAh talpos baterija. Gamintojas jau spėjo pareikšti, kad tai bus ploniausias rinkoje išmanusis telefonas su Full HD ekranu – ZTE Nubia Z5 korpuso storis sudarys vos 7,6 mm.

Jei tikėti preliminaria informacija, ZTE Nubia Z5 kaina sudarys apie $400 (~ 1060 lt), o tai yra maždaug 270 lt mažiau, nei panašias specifikacijas turinčio konkurento Oppo Find 5 kaina. Teigiama, kad ZTE naujokas prekyboje pasirodys su įdiegta operacine sistema Android 4.1.2 Jelly Bean. Tiesa, apie išmaniojo telefono perspektyvas už Kinijos ribų kol kas nutylima.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos