Zynga likviduos žaidimą Mafia Wars 2


Kompanijos Zynga, kuri specializuojasi socialiniams tinklams skirtų žaidimų srityje, vadovybė nusprendė likviduoti žaidimą Mafia Wars 2. Šis projektas, kuris buvo tituluojamas naujuoju Zynga flagmanu, rinkoje išsilaikė vos vienerius metus.

2012 m. gruodžio 30 d. bus visiškai uždaryta prieiga prie Mafia Wars 2. Resurso AppData duomenimis, kasmėnesinė šio socialinio žaidimo auditorija sudaro apie 280 000 žmonių. Tai yra 3 kartus mažiau, nei gali pasigirti originalusis Mafia Wars.

Kompanija Mafia Wars 2 išleido Mafia Wars 2 kelias savaites prieš tai, kai debiutavo akcijų biržoje. Ekspertų teigimu, kompanija tai padarė, norėdama privilioti kuo daugiau investuotojų. Tačiau šis veiksmas buvo beprasmis: po kurio laiko akcijų kaina krito 73%, o tai privertė kompanijos vadovybę atleisti eilę darbuotojų ir nutraukti kai kurių projektų plėtrą.

Zynga jau spėjo padėkoti visiems Mafia Wars 2 gerbėjams, kurie buvo su projektu iki pat jo pabaigos. Visiems žaidimo fanatams bus pasiūlytos nedidelės dovanėlės, skirtos žaidimams CastleVille, ChefVille, FarmVille 2, Mafia Wars arba YoVille (kiekvienas galės pasirinkti vieną).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos