ZyXEL pristato NBG-418N – naują Wi-Fi maršrutizatorių namų vartotojams


ZyXEL pristato  NBG-418N – naują Wi-Fi maršrutizatorių, skirtą namų tinklams. Be kokybės, 3 metų išplėstinės garantijos ir pilnos lokalizacijos, produkto pagrindinis privalumas yra įdiegta sparti 802.11n technologija. 

Įdiegus 802.11n technologiją, NBG-418N gali siųsti duomenis iki 300 Mb per sekundę greičiu, dėl to naršymas žiniatinklyje, duomenų kopijavimas ir multimedijos peržiūra tampa dar greitesnė ir stabilesnė. Ir, savaime aišku, šis maršrutizatorius suderinamas su tinklais 802.11b/g pagrindu. Siekiant užtikrinti geresnę Wi-Fi aprėptį jūsų namuose, jis pristatomas su dviem didelio našumo 5dBi antenomis, užtikrinančiomis platesnį veikimo diapazoną. Be to, galimi penki antenų galios nustatymo režimai, kurie padės užkirsti kelią kaimyninių tinklų trukdžiams.

Siekiant maksimaliai kontroliuoti duomenų srautą belaidžiame namų tinkle, vartotojai gali pasinaudoti WMM QoS technologijos privalumais – įvairių duomenų tipų dinaminiu prioritizavimu. Naudojantis šia funkcija, galima užtikrinti, kad interneto greitis nesumažės netgi tokiais atvejais, kai tuo pat metu per tinklą bus žiūrimas filmas.

Kaip ir visuose ZyXEL tinklo įrenginiuose, NBG-418N maršrutizatoriuje įdiegta aukštos kokybės technologija, užtikrinanti saugų veikimą. Taigi savo tinklo saugumui užtikrinti, naudokitės WEP, WPA ir WPA2. Be to, specialiu mygtuku, kuriuo įjungiama/išjungiama WPS (Wi-Fi apsaugotos sąrankos) protokolo funkcija, galima lengvai nustatyti saugų duomenų perdavimą, o tinklo duomenų srautas stebimas ir apsaugotas SPI ugniasiene.

Ir paskutinis, bet ne mažiausias privalumas, – būtina paminėti maršrutizatoriaus pažangaus energijos taupymo funkcijas. Jeigu per tinklą neperduodami duomenys, maršrutizatorius automatiškai nustato naudojamos energijos lygį ties būtinu minimumu. Tuo pat metu šis maršrutizatorius gali automatiškai nustatyti prijungtų Ethernet kabelių ilgį ir atitinkamai sureguliuoti energijos sunaudojimą. Taigi kuo trumpesni kabeliai naudojami, tuo mažiau energijos sunaudoja prietaisas.

Apie įmonę „ZyXEL“

„ZyXEL Communications Corp.“, Taivanas (Hsinchu), yra pirmaujanti išsamių plačiajuostės prieigos sprendimų tiekėja. „ZyXEL“ IP tinklo sprendimų spektras apima DSL prieigos multiplekserius, apsaugos įrangą ir bevielio ryšio tinklo įrangą. Tiekėjams, mažoms ir vidutinėms įmonėms „ZyXEL“ siūlo aukštą kokybę ir patikimus ryšio tinklų sprendimus. „ZyXEL“ glaudžiai bendradarbiauja su prekybininkais, telekomunikacijų kompanijomis, paslaugų teikėjais ir kitomis didelėmis korporacijomis visame pasaulyje.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite svetainėje: www.zyxel.lt arba www.zyxel.com

DėmesioTai yra kompanijos pranešimas spaudai, už kurį atsako pati kompanija. www.faceit.lt neatsako už tokio pranešimo turinį bei jo jame esančios informacijos tikslumą.

3 komentarai (-ų)

 1. Karvė parašė:

  Slepiasi tegul tie Zyxel su tokia naujove. Čia jau kokių 3 metų standartas, tik atrodo baisiai. Pas mane name jau prieš 4-5 metus stovėjo gigabitinis routeris su 802.11n wireless 🙂 Juokdariai – ne reklamuotis jiems reikia, o kurti normalius šiuolaikinius produktus.

  • Leons parašė:

   Čia spaudos pranešimas, ko norėt 🙂

   • Karvė parašė:

    Tai kad net baisu žiūrėti kokį chlamą pristatinėja. Man jų vietoje būtų gėda. Bent kokį 802.11ac palaikytų ar torrent serverį integruotą turėtų – būtų bent dėl ko girtis. Šitas panašu net 3G USB modemo nepalaiko. Lūzeriškas įrenginys lūzeriams.


Kitos kategorijos naujienos