Šiemet TSMC nepavyks pradėti serijinės Apple procesorių gamybos


Gandai apie TSMC ketinimus pradėti Apple procesorių gamybą pasirodo neregėtu dažnumu, o paskutinė tokios neoficialios informacijos porcija šia tema teigė, jog abiejų kompanijų bendradarbiavimo vaisius Apple A6X procesorių pavidalu mes pamatysime jau šių metų II ketvirtyje.

Naujos kartos Apple A6X procesorius - ne tik spartesnis, bet nuo šiol ir brangenis

Naujos kartos Apple A6X procesorius TSMC vis dar nėra įkandamas. Kaip ir visi kiti Apple SoC

Taivaniečių resursas DigiTimes, cituodamas industrijos analitikų komentarus, teigia, kad net jei TSMC ir eksperimentuoja su 28 nm pagrindu sukurtais Apple A6X procesoriais, pastarųjų serijinė gamyba TSMC prasidės ne anksčiau kaip 2014 metais, tiesa, tam galėtų būti panaudotas jau 20 nm technologinis procesas. Trumpiau nei per metus bus suderinta ir mikroschemų su 16 nm technologija bei FinFET tranzistoriais gamyba. manoma, kad būtent 16 nm technologinio proceso rėmuose bendradarbiavimas tarp Apple ir TSMC atneš norimų rezultatų.

Jei kalbėtume apie 28 nm technologiją, kompanija TSMC jį jau naudoja hibridinių AMD procesorių gamyboje, tuo tarpu konkuruojanti taivaniečių UMC kovoja su Globalfoundries už teisę tapti antru po TSMC atitinkamų Qualcomm procesorių gamintoju. Paskutinioji iš kompanijų ketina pristatyti savo naujausius 28 nm procesorius iš Snapdragon serijos jau šių metų viduryje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos