5” išmaniųjų telefonų nišoje karaliaus Android


Išmanieji telefonai su OS Android šiandien yra patys didžiausi rinkoje. Ir pokyčių ateityje dar nenusimato

Išmanieji telefonai su OS Android šiandien yra patys didžiausi rinkoje. Ir pokyčių ateityje dar nenusimato

Nusimačiusi tendencija, kuri numato 5“ ir didesnį ekraną turinčių išmaniųjų telefonų augimą, puslapio DigiTimes teigimu, leis operacinei sistemai Google Android sustiprinti savo pozicijos šioje rinkos nišoje, kadangi kitos platformos labai prastai realizuoja tokių didelių ekranų palaikymą.

Kompanijų HTC, Sharp, Sony, Huawei, ZTE, Lenovo ir Oppo išleisti modeliai su „5“ ekranu“, šaltinio teigimu, naudoja tik OS Android. Windows Phone 8 šalininkai dėl nelabai suprantamų priežasčių vis dar nepasiruošę dirbti su tokiais dideliais ekranais. Pavyzdžiui, kompanija Nokia šiais metais, greičiausiai, savo išmaniuosiuose telefonuose apsiribos 4,7“ reikšme. Kanadiečių RIM, kuri šiais metais turėtų pristatyti rinkai net šešias naujienas su OS BlackBerry 10, savo flagmanui taip pat neleis užaugti daugiau nei 4,2“.

Kalbant apie visiškai neseniai pasirodžiusius gandus dėl Apple ketinimų išleisti iPhone su 4,8“ įstrižainės ekranu, taivaniečių resursas labai abejoja tokiais teiginiais. Priežastis labai paprasta: Apple nesuinteresuota dažnu savo mobilių įrenginių ekranų įstrižainės keitimu, kadangi tai verčia programinės įrangos kūrėjus iš naujo optimizuoti savo aplikacijas. Padidėjęs iPhone buvo išleistas ne taip jau seniai, todėl skubėti su didesnio išmaniojo telefono anonsu kompanijai iš Kupertino nėra reikalo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos