2013 m. gale 60% Lenovo kompiuterių turės sensorinius ekranus


lenovo-yoga

Kompiuterių gamintojai griebiasi net menkiausios galimybės pagyvinti vis mažėjančius tradicinių asmeninių kompiuterių pardavimus. Kai kam iš jų atrodo, jog išsigelbėjimu taps visuotinis sensorinių ekranų naudojimas, kuriuos intensyviai propaguoja kompanija Microsoft naujos operacinės sistemos Windows 8 reklamose.

Kompanija Intel, kuri sensorinę įvesti padarė privaloma ultrabookams su Haswell procesoriais, ilgalaikėje perspektyvoje sensorinę sąsają mato kaip tarpinę evoliucijos grandį, kuri po penkerių metų užleis vietą balso komandoms ir gestams (šiuos atpažins pažangios kameros).

Visažinis taivaniečių puslapis DigiTimes praneša, jog kinų kompanija Lenovo peržiūrėjo savo planus, kurie numato sensorinių ekranų naudojimą savo produkcijos asortimente. Jei anksčiau ji norėjo kompiuterių su sensorine įvestimi dalį iki 2013 m. pabaigos padidinti iki 40%, tai dabar ji ketina siekti šį rodiklį padidinti iki 60%. Komponentų tiekėjai mano, kad šio tikslo kompanijai Lenovo neleis pasiekti riboti sensorinių ekranų gamintojų pajėgumai, tačiau pati Lenovo tikisi pasinaudoti savo statusu – ji jau aplenkė kompaniją HP didžiausių pasaulyje kompiuterių gamintojų reitinge, o pirmoje vietoje ji ketina įsitvirtinti per artimiausius keletą metų taip, kad niekas jai negalėtų grasinti šioje pozicijoje.

Tiesa, nemažai ekspertų mano, kad sensorinių sąsajų perteklius kompanijai Lenovo gali baigtis bloguoju – sensoriniai ekranai bus brangesni į įprastus, ir tai sutrukdys kompanijai didinti savo pardavimų apimtis. Antra vertus, ta pati kompanija Intel yra įsitikinusi, kad ultrabookai su sensoriniais ekranais iki 2013 m. pabaigos kainuos ne daugiau kaip $599, taigi kodėl gi nepabandžius optimizmu užsikrėsti ir kinų kompiuterių gamintojui.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos