AMD APU Kabini turėtų pakeisti Beema procesoriai


Būsimų procesorių Richland, kurie turėtų nežymiai padidinti APU Trinity produktyvumo lygį, pamainos vardą mes jau žinome – tai hibridiniai Kaveri, kurie bus išleisti iki šių metų pabaigos. Įdomu tai, kad kalbama būtent apie stacionariems kompiuteriams skirtus procesorius Kaveri, kadangi jų mobilūs „broliai“ rinkoje pasirodys tik 2014 m. pradžioje.

Puslapis Fudzilla praneša, kad 2014 m. pirmoje pusėje kompanija AMD išleis procesorius Beema, kurie taps APU Kabini pamaina. Apie architektūrinius pakeitimus žinoma tik tiek, kad skaičiavimų branduoliai su Jaguar mikroarchitektūra gaus priedėlį „+“ savo pavadinime, o grafikos posistemė ir toliau priklausys Sea Islands šeimynai, kuri taps Radeon HD 8000 serijos pagrindu. Negalima atmesti galimybės, jog procesoriai Beema galės dirbti tose pačiose motininėse plokštėse, kaip ir pirmtakai, nors nešiojamų kompiuterių ir nettop tipo kompiuterių segmentui, kur jie ir bus naudojami, tai bus visiškai neaktualu.

Taip pat prognozuojama, jog procesoriai Beema bus gaminami, naudojant jau 20 nm technologinį procesą, tačiau turint omenyje AMD norą optimizuoti naudojamų technologijų asortimentą, reikia būti pasiruošusiems, kad bus išsaugotas 28 nm technologinis procesas ir būsimais 2014 m.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos