Naujos AMD vaizdo plokštės pasirodys šiame pusmetyje


Deja, AMD atstovai per IV ketvirčio ir visų 2012 metų finansinei ataskaitai skirtą konferenciją neatviravo taip aktyviai, kad trečiadienis virstų „AMD naujienų diena“, tačiau kai kurių įdomių faktų buvo galima išgirsti.

Labai daug buvo kalbama apie hibridinius procesorius integruojamoms sistemoms, kurie kuriami tiesiog pagal konkrečių klientų poreikius. Iš tokių „užsakomųjų“ procesorių pardavimų kompanija ketina gauti net iki 20% visų pajamų. Taip pat pranešta, kad procesorių Kabini ir Temash debiutas suplanuotas šių metų pirmame pusmetyje. Procesoriai Richland oficialiai laikomi kaip pristatyti, o jų tiekimas klientams jau vykdomas. APU Temash turėtų tapti galingiausiu procesoriumi planšetinių kompiuterių rinkoje, o jo integruoto GPU sparta turėtų išaugti dvigubai, lyginant su Hondo.

amd_01

Štai jau antrus metus iš eilės nešiojami kompiuteriai su AMD procesoriais pasižymi tikrai aukšta paklausa šventinių išpardavimų metu. Vien JAV rinkoje kas trečias realizuotas nešiojamas kompiuteris turėjo AMD platformą.

Taip pat žinome, kad IV ketvirtyje AMD pradėjo tiekti kompiuterių gamintojams naujos kartos grafinius sprendimus. Šiuo metu jie diegiami ASUS, Lenovo ir Samsung nešiojamuose kompiuteriuose. Reikia suprasti, kad kalbama apie grafinius procesorius Mars/Oland.

Apie Sea Islands grafinių procesorių pasirodymą mažmeninėje prekyboje AMD kalba labai nedaug ir aptakiai. Šių metų pirmoje pusėje buvo pažadėti nauji hibridiniai procesoriai ir grafiniai sprendimai, kurie padės „sėkmingai plėtoti AMD verslą“. Tiesa, apie grafinių adapterių naujumo lygį kompanija jokių patikslinimų nedarė, o juk OEM segmente ji tiesiog ėmėsi elementaraus senų sprendimų pervadinimo.

AMD išreiškė įsitikinimą, kad jos dalis grafinių sprendimų rinkoje daugiau nemažės, nors ir nežada kokių nors revoliucinių produktų greito anonso, kurie leisti pasiekti revanšą prieš savo amžiną konkurentą nVidia. Ateityje AMD suformuos portfelį iš labai stiprių grafinių produktų, įsitikinusi kompanijos viceprezidentė Lisa Su. Ši kryptis išliks strategiškai svarbia kompanijos veikloje. Ar pavyks šiuos žodžius įgyvendinti, panašu, parodys tik laikas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos