Android skirta Chrome išmoko sinchronizuoti slaptažodžius


Kompanija Google išleido naują populiarios interneto naršyklės Chrome beta versiją, kuri skirta operacinei sistemai Android. Pranešama, jog atnaujinta naršyklė neteko kelių žinomų klaidų, taip pat buvo patobulinta kortelių valdymo sistema.

Be viso kito vartotojams dabar prieinamos ir kai kurios eksperimentinės funkcijos paslėptame meniu chrome://flags. Tame tarpe, čia galima gauti prieigą prie WebGL nustatymų, įvertinti naršyklės produktyvumo lygį arba aktyvuoti slaptažodžių sinchronizacijos funkciją „Sync keystore encryption“.

Google-Chrome-for-Android-beta

Reikia pažymėti, jog naujoje Google Chrome 25.0.1364.47 beta versijoje ir toliau yra nemažai nepataisytų klaidų. Pavyzdžiui, yra problemų su teksto kalibravimu kai kuriuose Interneto puslapiuose, vaizdinės medžiagos atkūrimu, korektišku darbu su Qualcomm tvarkyklėmis, grafikos nesklandumais, atidarant naujas korteles ir t.t. Chrome beta versija įdiegiama atskirai nuo stabilios versijos.

  • Atsisiųsti naršyklės Google Chrome Beta versiją: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos