Mėnesio trollingas: Anonymous prašo legalizuoti DDoS atakas kaip protesto formą


Anonymous_at_Scientology_in_Los_Angeles

Hakerių bendruomenės Anonymous nariai per oficialų vyriausybinio projekto „We the People“ internetinį puslapį pateikė peticiją JAV Baltiesiems rūmams ir reikalauja pripažinti DDoS-atakas „legalia protesto forma“.  Trumpame tekste teigiama:

Denial-of-service tipo atakos jokių būdu nėra įsilaužimo forma. Tai tolygu nuolatiniam mygtuko „Atnaujinti“ (Refresh) paspaudimui Interneto puslapyje. Šiuo atžvilgiu jie nieko nesiskiria nuo bet kokių protestų, panašių į formatą „Occupy“. Tiesiog vietoj to, kad žmonės užimtų erdvę prie kokio nors pastato, tie patys žmonės naudoja kompiuterius tam, kad okupuotų konkretų Interneto puslapį tam, kad sulėtintų (arba nutrauktų) jo darbą trumpam laikotarpiui.

Jei pastarasis kreipimasis surinks 25 tūkst. parašų per kalendorinį mėnesį, jis bus svarstomas oficialiame lygmenyje, t.y. juo užsiims JAV prezidento B. Obamos administracijos specialistai. Konkrečiu atveju parašai turi būti surinkti iki vasario 6 d. Publikacijos metu už peticiją pasirašė 3996 internautai, taigi tikėtina, kad eilinis amerikiečių visuomenės „bajeris“ gali ir nepavykti.

Beje, vakar rašėme, kad 2012 m. pabaigoje amerikiečiai surinko reikiamą kiekį parašų per tam skirtą laikotarpį ir kreipėsi į JAV Baltuosius rūmus, kad būtų surinktos reikiamos lėšos ir nuo 2016 m. būtų pradėta kosminės karo stoties „Mirties žvaigždė“ (analogiškos tai, kurią daugelis matė filmų serijoje „Žvaigždžių karai“) statyba. Atsakymas iš Baltųjų rūmų taip pat buvo ne ką mažiau sarkastiškas nei peticija: neva JAV Vyriausybė yra prieš planetų naikinimą, o be to, nėra prasmės išleisti kvadrilijonus (būtent toks terminas paminėtas atsakyme) dolerių tam, ką galėtų sugriauti „vieno žmogaus pilotuojamas kosminis laivas“. Kaip sakė vienas romėnų klasikų, protingam to, kas pasakyta, turėtų užtekti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos