Antros kartos Google Nexus 10 gaus galingesnę grafiką


2012 m. spalio mėnesį pristatytas planšetinis kompiuteris Google Nexus 10 nustebino savo 10“ įstrižainės ekrano raiška: visi 2560 x 1600 taškai. Bent jau tuometinio Apple iPad fone Google planšetė atrodo tikrai padoriai. Tokiam ekranui talkino ir tinkamas operatyvios atminties kiekis – 2 GB, o štai grafikos posistemės ARM Mali-T604 produktyvumo lygis vargu, ar galėjo ką  nors sužavėti.

nexus-10

Žurnalistai iš puslapio Bright Side Of News tvirtina, kad parodoje CES 2013 jiems pavyko gyvai pamatyti planšetinio kompiuterio Google Nexus 10 prototipą su modernizuotą grafikos posisteme. Dabar vietoj Mali-T604 už grafikos posistemę turės būti atsakingas Mali-T678 adapteris su aštuoniais vykdomaisiais blokais. Operatyvios atminties kiekis liko toks pats – 2 GB. Po šios modernizacijos planšetės darbo sparta žymiai padidėjo, tvirtina šaltinis. Išorinio dizaino pokyčius aprašyti kol kas sunku, kadangi prototipas naudojo seną korpusą, o ir dizaino perdarymas numatytas tik trečios kartos Nexus 10 pasirodymo metu.

Jei kalbėtume apie antros kartos planšetinį kompiuterį, jis turėtų būti pristatytas vasario pabaigoje įvyksiančioje parodoje MWC 2013, tuo tarpu prekybos pradžia numatyta vasaros pabaigoje. Apie naujoko kainą detalios informacijos nėra, tačiau norėtųsi tikėti, kad ji išliks buvusiame lygmenyje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos