Antros kartos Google Nexus 7 bus pristatytas gegužę


Planšetinis kompiuteris Google Nexus 7 (engadget.com nuotrauka)

Planšetinis kompiuteris Google Nexus 7 (engadget.com nuotrauka)

Kompanijos ASUS viltys tapti antru pagal dydį planšečių ir nešiojamų kompiuterių gamintoju po korporacijos Apple nėra vien nepagrįstos svajonės: štai vienas iš populiariausių 7“ ekraną turinčių Nexus 7 kompanijai Google gaminamas būtent ASUS gamyklose. Be to, analogišką produktą ASUS pardavinėja tose valstybėse, kur Nexus 7 nėra oficialiai platinamas.

Taivaniečių puslapis DigiTimes praneša, jog bendras pagamintų Google Nexus 7 tiražas 2013 m. sausio mėnesio pabaigoje viršys 6 mln. vienetų, o pačiu populiariausiu modeliu yra $249 kainuojantis sprendimas, kuris siūlo 32 GB integruotą duomenų kaupiklį. Iš pradžių už šiuos pinigus buvo galima gauti tik 16 GB versiją, tačiau iš gamybos pašalinus modifikaciją su 8 GB kaupikliu, kainos nusileido vienu laipteliu žemiau.

Prognozuojama, kad 2013 metais Google Nexus 7 tiražas turėtų pasiekti 10 mln. vienetų. Šis rodiklis numato ir antros kartos Nexus 7 pardavimus, kurie turėtų pasirodyti šių metų gegužės mėnesį, o gamintojas išliks tas pats – ASUSTek Computer. Apie naująjį planšetinį kompiuterį žinoma ne tik jau ir daug: kainos turi likti tame pačiame lygmenyje, o štai ekrano raiška turėtų ūgtelėti iki Full HD (1920 x 1080) raiškos. Rėmelis aplink ekraną turėtų suplonėti. Ar antros kartos Nexus 7 gaus galingesnę grafikos posistemę, kaip tai atsitiko Nexus 10 atveju, kol kas nepatikslinama – iš esmės, naujam ekranui reikalingas atitinkamas kompanionas. Programinės platformos vaidmenį turėtų atlikti Android 4.2 Jelly Bean, jei iki to laiko nepasirodys Android 5.0 Key Lime Pie.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos