Teste AnTuTu pasirodė Samsung Galaxy S IV su Exynos 5 Octa


Daug gandų sklandė ir dar daugiau jų bus sulaukta apie būsimą Samsung naujoką – ketvirtos kartos išmanųjį telefoną – flagmaną Galaxy S. Ir štai pagaliau pasirodė informacija, kuri daugmaž patvirtinta tam tikrais faktais. Teste AnTuTu Benchmark pasirodė duomenys apie korėjietišką (SHV-E300S) ir tarptautinę (GT-I9500) Samsung Galaxy S IV versiją.

Remiantis šaltinio pateikiama informacija, būsimas flagmanas iš tikrųjų turės „4+4“  branduolių procesorių Exynos 5 Octa, dirbantį 1,8 GHz taktiniu dažniu. Taip pat pateiktose testų nuotraukose matyti ir operacinės sistemos versija – Android 4.2.1 Jelly Bean. Jei teste surinktas balų skaičius 19072 yra teisingas, galima kalbėti apie tikrai padorų rezultatų, kuris yra didesnis už šiuo metu AnTuTu viršūnėje esantį Huawei U9508 procesorių K3V2. Tiesa, šis keturių Cortex-A9 branduolių atstovas dirba 1,4 GHz taktiniu dažniu (beje, jį galima rasti į mūsų apžvelgtame Huawei Ascend D1 Quad XL), taigi Samsung Galaxy S IV rezultatas nėra jau labai šokiruojantis, nors progresas, lyginant su Galaxy S III, yra tikrai akivaizdus.

gs4-benchmarks

Priminsime, kad Samsung Galaxy S 4 turėtų gauti 4,99“ įstrižainės Super AMOLED ekraną, kurio raiška turėtų sudaryti 1920 x 1080 taškų (Full HD formatas), tuo tarpu taškų tankis sieks 441ppi, 13 MP raiškos kamerą nugarinėje dalyje (su galimybe įrašyti Full HD (30 FPS) formato vaizdinę medžiagą) ir 2 MP raiškos priekyje. Dėl grafikos posistemės šiuo metu nemažai diskusijų – gali būti įdiegta tiek ARM Mali-T658, tiek ir PowerVR SGX 544MP3. Tikėtina, kad bus palaikomas ir specialus rašiklis S Pen, kuris šiuo metu sutinkamas Galaxy Note serijos įrenginiuose.

2 komentarai (-ų)

  1. 889 parašė:

    tikiuosi, viskas i teigiama

  2. ranka parašė:

    idomu


Kitos kategorijos naujienos