Gandų banga apie Apple norą išleisti 4.8“ iPhone


Dar viena diena ir eilinį kartą nebuvo galimybės išvengti gandų apie kompaniją Apple ir jos ruošiamus naujus produktus. Nors didžioji gandų dalis buvo susijusi su kompaktiškuoju iPhone, kuris turėtų užkariauti vartotojus savo nedidele kaina, tačiau šį kartą daugiausia buvo kalbama apie iPhone, kuris turtų gauti 4,8“ įstrižainės ekraną.

kuo_2013_apple_roadmap

Nauji gandai, kaip dažniausiai būna paskutinius keletą metų, pasklido iš didžiosios Kinijos. Leidinys China Times pranešė, jog kompanija Apple iki metų pabaigos išleis net tris naujus išmaniuosius telefonus iPhone: anksčiau minėtą nebrangų modelį, „standartinį“ iPhone, o taip pat modelį su 4,8“ ekranu, pavadintą iPhone Math, turintį 8 MP raiškos kamerą (tiesa, toks pavadinimas tikrai skambėtų labai keistai, nors tai galėjo nutikti dėl prasto vertimo iš kinų kalbos). Kalbama, kad komponentų tiekimas prasidės kovo mėnesį, tuo tarpu gamyba – balandį; 90 proc. užsakymų šiuo atveju atliks kompanija Foxconn.

Atsižvelgiant į tai, kad iki šiol Apple išleisdavo po naują iPhone versiją kartą per metus, pastarosios informacijos patikimumu galima suabejoti. Iš kitos pusės, galima matyti, jog amerikiečių korporacijos dominavimas mobilių įrenginių rinkoje ateina į pabaigą, taigi visai tikėtina, kad naujų modelių anonsai įvyks dažniau (kaip tai nutiko su planšetiniu kompiuteriu iPad). Kalbėdami apie bazinę iPhone versiją, kinų šaltiniai nurodo, jog bus prieinami net šešių skirtingų spalvų modeliai. Toks Apple žingsnis būtų tikrai netradicinis.

2 komentarai (-ų)

  1. tomas parašė:

    Nusivaziuos apple su tiek daug naujoviu, zmones nespes pagauti

  2. Bulius parašė:

    Zinoma nusivaziuos.o ka jie begali pasiulyti ? Daugiau korpuso spalvu na ir padidins ekrana iki 4,8 , o Apple fanai esi isproto del didesnio ekrano ir reks ant viso pasaulio kaip patogu ir nereliai atrodo , nors kiti tokius ekranus jau pora metu naudoja , bet ka Apple pasiulo ir visai kitka juk.


Kitos kategorijos naujienos