Parsisiuntimų skaičius iš App Store jau viršijo 40 mlrd.


Kompanija Apple pranešė apie dar vieną jos el. parduotuvės pasiekimą. Nuo App Store sukūrimo momento pasiūlytų joje aplikacijų parsisiuntimų skaičius jau viršijo 40 mlrd. kartų, tuo tarpu beveik pusė jų tenka 2012 metams. Iš tikrųjų rekordiniu tapo paskutinis praėjusių metų mėnuo – per gruodį parsisiuntimų skaičius sudarė 2 mlrd. kartų. Kalbama apie unikalius parsisiuntimus, neatsižvelgiant pakartotinius atsisiuntimus ar atnaujinimus.

appstore-best-of-2012

Šiuo metu el. parduotuvėje App Store tokių mobilių įrenginių, kaip iPhone, iPad ir iPod touch savininkams iš 155 šalių siūlomą virš 775 tūkst. pasiūlymų, kurie suskirstyti į 23 kategorijas, o iš viso to daugiau nei 300 tūkst. aplikacijų skirta planšetėms iPad. Šiuo metu App Store yra apie 500 tūkst. aktyvių vartotojų paskyrų.

Šie metai buvo tiesiog nepkartojami visai iOS kūrėjų bendruomenei“, – pareiškė Apple interneto paslaugų ir programinio aprūpinimo padalinio vyriausiasis viceprezidentas Eddy Cue. „Programinės įrangos kūrėjai App Store dėka uždirbo daugiau nei 7 mlrd. JAV dolerių, ir mes toliau investuojame į geresnę ekosistemą, kuri leidžia jiems kurti inovatyviausias pasaulyje aplikacijas“.

Sėkmingiausių aplikacijų sąrašo viršūnėje, kompanijos Apple viceprezidento teigimu, yra iOS skirtos Temple run (75 mln. parsisiuntimų) aplikacijos; žaidimai DragonVale ir Clash of Clans (studijos Backflip Studios ir Supercell) savo kūrėjams uždirbo virš 100 mln. JAV dolerių; taip pat milijonų vartotojų dėmesį patraukė mobilios tarnybos Uber, Flipboard, HotelTonight ir AirBnB.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos