Apple išleido operacinės sistemos iOS 6.1 versiją


iPhone5_iPad_iPhone5

Korporacija Apple išleido mobilios operacinės sistemos iOS 6.1 versiją, kuri nuo šiol palaiko papildomus 36 mobiliojo ryšio operatorių LTE tinklus išmaniojo telefono iPhone atveju ir 23 naujus mobiliojo ryšio operatorius planšetinio kompiuterio iPad atveju.

Priminsime, kad iOS 6 suteikė galimybę pasinaudoti asmeniniu asistentu Siri didesniam skaičiui kalbų, lengvesnę prieigą prie informacijos, susijusios su sporto įvykiais, rekomenduojamais restoranais ir nuomojamais filmais. Tarp papildomų funkcijų, atsiradusių iOS 6.1 galima paminėti galimybę pasinaudoti Siri bilietų įsigijimui į kino teatrus per tarnybą Fandango (tiesa, tik JAV atveju), kartu iTunes Match prenumeratoriai gali parsisiųsti atskiras į savo iOS įrenginius tiesiai iš iCloud, kartu ištaisytos žinomos klaidos ir saugumo spragos. Taip pat atsiras ir naujas mygtukas, kuris leis atstatyti pradinius reklaminio identifikatoriaus nustatymus.

iOS 6.1 atnaujinimas prieinamas nemokamai, jis suderinamas su iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad (trečios ir ketvirtos kartos), iPad mini, iPad 2 ir iPod touch (ketvirtos ir penktos kartos). Kai kurios funkcijos, kūrėjų teigimu, gali būti prieinamos tik kai kuriuose įrenginiuose. Informacija apie operatorius, palaikančius LTE kompanijos Apple mobiliuose įrenginiuose, prieinama adresu www.apple.com/iphone/LTE ir www.apple.com/ipad/LTE.

Atnaujinimą iOS 6.1 galima atsisiųsti per iTunes, pasinaudojus šia nuoroda.

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos