Apple gali išleisti iPad versiją su 128 GB kaupikliu


Apple generalinis direktorius Tim Cook pristato planšetinį kompiuterį iPad 3 (Forbes.com nuotrauka)

Apple generalinis direktorius Tim Cook pristato planšetinį kompiuterį iPad 3 (Forbes.com nuotrauka)

Informacija apie tai, kad kompanija Apple ketina padidinti NAND Flash atminties pagrindu sukurtų kaupiklių talpą savo mobiliuose įrenginiuose, periodiškai pasirodo žiniasklaidoje gandų lygmenyje, tačiau kol kas viršutine riba tapo 64 GB.

Kompanija Google, pavyzdžiui, laikosi politikos pritraukti vartotojus prie „debesų“ talpyklų: kompanija tiesiog apriboja savo firminių Nexus planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų duomenų kaupiklių talpą (paprastai iki 16 GB), tuo tarpu kartu nesiruošia įdiegti ir microSD atminties kortelių skaitytuvų.

Puslapis Apple Insider, remdamasis savais anoniminiais šaltiniai, praneša, jog Apple planšetinių kompiuterių asortimente šiemet turtų pasirodyti dar vienas modelis, kuris, tikėtina, gaus 128 GB integruotą duomenų kaupiklį. Reikia paminėti, kad programinės įrangos kūrėjai jau anksčiau yra nurodę, kad tikėtinas iOS įrenginių pasirodymas su 128 GB duomenų kaupikliu.

Taip pat pranešama, kad JAV mažmeninės prekybos tinklai jau pradeda rezervuoti naują iPad modelį, o visa tai matosi jų užsakymų sistemose. Tai suteikia pagrindo manyti, jog toks planšetinis kompiuteris pasirodys mažmeninėje prekyboje ir netaps vien tik gandų objektu ar specifiniu modeliu, skirtu tik išrinktiesiems Apple partneriams. Tiesa, ar tas „naujasis“ iPad tikrai gaus 128 GB kaupiklį, kol kas galima tik spėlioti, kadangi pati Apple dėl sau įprastos slaptumo ir „gandų nekomentavimo“ politikos nieko nei patvirtina, nei paneigia.

Vienas komentaras

  1. apple parašė:

    vel issidirbineja


Kitos kategorijos naujienos