Analitikai tiki: Apple bandys sėkmę dėvimų kompiuterių srityje


Apple Glass Project konceptas gali būti priverstas pasirodyti dėl didžiulio konkurentų spaudimo

Apple Glass Project konceptas gali būti priverstas pasirodyti dėl didžiulio konkurentų spaudimo

Google akiniai, Apple laikrodžiai – tai geriausiai matomi atbildančios dėvimų kompiuterių eros požymiai, mano analitikų kompanijos Piper Jaffray ekspertas Gene Munster. Sunku nesutikti su tokiu tvirtinimu: galima pažvelgti į išmaniuosius telefonus, kuris daugeliui pakeitė kompiuterį.

Jei tik vaizdo projektavimo į tokį nedidelį objektą, kaip akis, taps pakankamai išvystytos ir nebrangios, į akinius panašūs kompiuteriai visai galėtų pakeisti tuos pačius išmaniuosius telefonus. Tie patys analitikai tiki, jog toks žingsnis leistų Apple užimti nemažai besivystančių šalių rinkų. Vis tik iki tokio įvykio kaip iki Mėnulio – atrodo arti, ir ranka galima būtų pasiekti, tačiau pabandyk, pasiek!

Tiesa, dėl išmaniųjų laikrodžių greito išpopuliarinimo viskas paprasčiau. Kompanija Apple potencialiai galėtų išleisti dėvimą išmaniojo telefono ir planšetės kompanioną per artimiausius keletą metų. Jei tik reikės, galima netgi pagalvoti apie tokios technologijos licencijavimą, juo labiau, kad laisvų finansų kompanijai Apple tikrai pakanka. Esant tinkama išpildymui, išmanusis laikrodis galėtų pakeisti telefoną (aišku, kalbama ne apie tuos atvejus, kai būtina laikyti riešą prie ausies).

Galbūt Apple ir neskubėtų su visais tais akiniais bei laikrodžiais, tačiau paieškos giganto Google susidomėjimas šia sritimi gali priversti pasijudinti net ir tokį milžiną, kaip Apple. Kol kas šioje srityje Google demonstruoja savo technologinį pranašumą, juo labiau, kad dar šiemet turėtų prasidėti Google Glass akinių testavimas su savanoriais lauko sąlygomis. Negana to, apie dėvimų kompiuterių technologiją tenka išgirsti ir iš Microsoft pusės (galbūt bunkeriuose jau dabar plušama prie Microsoft Glass projekto taip pat, kaip ir savo laiku prie planšečių Surface?). Taigi galima sakyti, kad pats Dievas liepė kompanijai Apple pagalvoti apie praktinę dėvimų kompiuterių realizaciją, jei tik norima išgyventi žvėriškos konkurencijos mobilių įrenginių segmente sąlygomis.

Vienas komentaras

  1. bitas parašė:

    ftw, gandai?


Kitos kategorijos naujienos