Apple TV daugiau nėra šešėlinis produktas


Apple TV ilgą laiką buvo laikomas savotišku korporacijos „hobiu“ ir niekada nepretendavo į žymų vaidmenį. Antra vertus, TV priedėlio tiekimas turėtų pasiekti 2 mln. vienetų dar iki šių metų I ketvirčio pabaigos, t.y. lyginant su praėjusiais metais, augimas sudarė 60%. Apple generaliniam direktoriui Tim Cook TV priedėlis seniai nėra vien tik „hobis“.

apple-tv-hands-on

Nesename renginyje, kuris buvo skirtas korporacijos finansiniams rodikliams apžvelgti, Tim Cook teigė: „Per paskutinį ketvirtį mes pardavėme daugiau Apple TV, nei kada nors prieš tai“. Be to, jau gana seniai sklando gandai apie tai, jog kompanija iš Kupertino ruošia savo firminį televizorių, kuris daugumoje atvejų atkartos Apple TV funkcionalumą. Dar daugiau, Steve Jobs biografijoje, parašytoje Volterio Aizeksono, kalbama apie vieno iš Apple įkūrėjų norą pristatyti paprastą ir funkcionalų televizorių, kuris galėtų sinchronizuotis su kitais Apple įrenginiais ir naudotų „debesų“ technologijas – tą patį siūlo ir Apple TV.

apple_tv_ui_screen

Tokiu būdu, kompanijos susidomėjimas TV sritimi yra labiau nei akivaizdus. Tiesa, kol kas nėra aišku, kuo visa tai pasireikš – ar didesnio funkcionalumo suteikimu TV priedėliui ar vis tik firminio televizoriaus pasiūlymu. Į tiesioginį analitikų klausimą apie tai, kiek svarbi kompanijai yra Apple TV ir ar artimiausiu metu bus pristatytas televizorius, Tim Cook atsakė: „Aš noriu tikėti, kad šia kryptimi mes galėsime pasiūlyti vartotojams labai daug“. Jokių konkrečių detalių Apple vadovas nepateikė. Antra vertus, jis pabrėžė, kad korporacija labai suinteresuota TV verslu, kuriame šiuo metu yra tik firminis priedėlis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos