Nauja informacija apie monstrą ASUS ARES II


Praėjusią savaitę kompanija ASUS pristatė vaizdo plokštę ARES II, kuri gana smarkiai prablaivo skurdaus dviejų GPU Tahiti XT grafinių adapterių asortimento išsekintus entuziastus. Pirmą kartą pasirodžius ASUS naujokui, informacija apie ARES II buvo išspausta iš oficialaus pranešimo spaudai, tačiau dabar įvairiems šaltiniams pavyko išstudijuoti šį Radeon HD 7990 analogą detaliau.

Kad būtų pabrėžtas šio elitinio produkto statusas, gamintojas vaizdo plokštę patalpino į metalinį lagaminą, kuris, savo ruožtu, „įkalintas“ į kartoninę dėžutę. Ant jos, kaip visada, ASUS nurodo, su kokiu „žvėrimi“ potencialus vartotojas turi reikalų.

Ares-II-metal-case

Antra ryškia ARES II ypatybe yra hibridinė aušinimo sistema. Pati vaizdo plokštė užstoja du PCI/PCIe lizdus, joje sumontuotas vienas ventiliatorius, kuris atsakingas už maitinimo elementų išskiriamos šilumos išsklaidymą. GPU porelė aušinama vandens sistemos, o vienos sekcijos radiatorius aušinamas 120 mm ventiliatoriaus. Beje, nugarinėje dalyje vaizdo plokštei tvirtumo priduoda net trys metalinės plokštės. Visas šis „sumuštinis“, gamintojo teigimu, yra daug efektyvesnis už tą etaloninį aušinimą, kuris naudojamas vaizdo plokštėje GeForce GTX 690.

Ares-II-retail-box

Pačią ARES II plokštę galima suskirstyti į dvi zonas, kiekviena iš kurių turi grafinį procesorių Tahiti XT2, dirbantį 1050 MHz taktiniu dažniu (1100 MHz – GPU Boost režime), SK Hynix gamybos GDDR5 operatyviąją atmintį (6600 MHz), aštuonių fazių GPU maitinimo reguliatorių ir kelių fazių, skirtą operatyviai atminčiai. Abu GPU tarpusavyje sujungti mikroschemos PLX PEX8747 dėka. Maitinimas gaunamas per PCI-Express lizdą, o papildomai „pamaitinamas“ per tris 8-pin lizdus.

Galiausiai paaiškėjo ir ASUS ARES II kaina. Jei anksčiau buvo spėjama, kad ji sudarys tradicinius tokiems gaminiams $999, tai šį kartą teks atiduoti visus $1200 (~ 3150 lt). Ką besakyti, infliacija. Ir dar uždaryta į metalinį lagaminą.

asus-ares-ii-big

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos